Eplan P8 Win7 Yardım Lütfen

bittek

Üye
Arkadaslar ben suan eplan 5.50 kullanıyorum ama p8'e gecmek istiyorum.fakat bilgisayarımda
win 7 yüklü.Acaba p8 win7 de calısır mı?

ya sana zahmet bana da bu e planı gondeebılırmısın

Arkadaslar ben suan eplan 5.50 kullanıyorum ama p8'e gecmek istiyorum.fakat bilgisayarımda
win 7 yüklü.Acaba p8 win7 de calısır mı?

Windows 7 Home Premium (64 bit işletim sistemi) olan bilgisayarda Eplan Electric P8.1.9.6 çalışır mı? Deneyimli arkadaşların görüşlerini rica ediyorum.

bende home premium 64 bit sistem kullanıyorum. 1.9.6 denemedim ama 1.9.11 versiyonunun ilacında sorun yaşadım. sanırım ilaç 64 bit sistemlere uygun değil. onun yerine 1.7.12 versiyonunu kullanabilirsin ben onu kullanabiliyorum

arkadaşlar hepinize merhaba ( EPLAN Electric P8 2.0 SP1 ) xp de sorunsuz kullanıyorum win7 64 bitde emulator çalışmadı çalışan emulator hangisi yadımcı ourmusunuz saygılarımla

Son düzenleme:
windows 7 için bende emülatörü çalıştıramadım yokmu yardımcı olacak birileri

Windows 7 64 bit kullanıyorum ve P8 1.7.12'yi şimdi çalıştırmayı başardım. "eplan w3.exe çalışmayı durdurdu" hatası alıyordum ve bir türlü çözememiştim. Bilgisayımdan özellikler>gelişmiş sistem ayarları>performans>ayarlar>veri yütütme engellemesi sekmesinden Eplan W3'ü ekledim ve sorunum çözüldü. Benzer sorunla karşılaşan arkadaşlara belki faydası olur.

onur bey bu emulatoru bana ulaştırabilme imkanınız varmı win 7 64 bit kullanıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

kardeş 64 bitte çalışan emulatör bende bulamadım.Bulursan banada bilgi verirsen sevinirim.

arkadasım bu dedıklerı yaptın ancak aynı sorun devam edıyor
baska yapılması gereken bısey mı var acaba
eplan acılıyor macrolarda pano macrolarını acınca w3 kapatıyoo

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri