Eplan P8 Eğitimi ve Alçak Gerilim Proje Çizimi !

fudeyl

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bir yıl eplan 5.5 ve üç yıldır da eplan p8 kullanıyorum. Eplan p8 konusunda profesyonel eğitim aldım.
Öğrenmek veya destek almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Ayrıca her türlü Ana dağıtım, Kompanzasyon, MCC ve PLC projesi çizimi konusunda da hizmet vermekteyim.

ilgilenen arkadaşlar lütfen;
********** adresinden iletişime geçebilirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
selam değerli arkadaşım bende e plan p8 öğrenmek için iyi bir eğitimci arıyorum. bende p8 var ama verimli değil windows 8 e göre.çok hata veriyo.öğrenmek istediğim acaba eğitimin ne kadar süre ve ücret ne adar dır .(yanlış anlama bilmediğimden soruyorum teşekkürler .) bizim işimiz için çok gerekli gerçekten panocuyuz biz.

merhaba arkadaşlar,elektrik öğretmeniyim öğrencilerime kumanda dersi veriyorum ve bunu autocad ve bir kaç programla çizmelerini öğretiyorum. e plan p8 i uzun zamandır düşünüyordum ama konuya hakim olmadığımdan dolayı öğrencilerime anlatmıyorum.bu konuda dokümana sahip olan var mı bana yardımcı olabilirmi.teşek.

Eplan P8 eğitimi içn elinde doküman olanlar paylaşabilir mi?

Numaranızı paylaşırsanız sizi arayabilirim ben eğtim veriyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri