Eplan P8 2.8 de hazırlanan projeyi Eplan P8 2.2 versiyon program ile açmak

Kaanca17

Üye
Arkadaşlar herkese selamlar,

Konu başlığında yazdığım gibi Eplan P8 2.8 de hazırlanan bir şematik projeyi Eplan P8 2.2 versiyon program ile açmak mümkün müdür? Bunun tam tersinin mümkün olduğunu yani 2.2 ile çizilen bir projenin 2.8 ile açılabildiğini düşünüyorum. Ancak 2.8 yani yeni versiyon program ile çizilen projenin 2.2 ile açılması nasıl yapılıyor?

Arkadaşlar kimseden yanıt gelmedi ancak ben bu işi şu şekilde çözdüm. Bu arada 2.8 de çizilmiş sandığım projenin aslında 2.7 de çizilmiş olduğunu öğrendim. Daha sonra 2.7 programın yüklü olduğu bir bilgisayarda eplan 2.2 kurulumu yaptım. Eplan 2.2 cracklemeye dahi gerek kalmadan çalıştı. Önce açamadığım projeyi 2.7 versiyonda açtım. Daha sonra 2.2 de başka bir proje açarak. 2.7 projenin içerisini Ctrl+C ile kopyaladım ve 2.2 programın içerisinde çalışan projenin içerisine Ctrl+V ile yapıştırdım. Bu şekilde projeyi artık 2.2 programda açabiliyordum. Tek fark taslak olarak kullanılan projenin farklı olmasıydı ancak bu da benim için problem olmadı. Foruma gelen ve daha sonradan bu problemle karşılaşan kişiler için çözümümü de paylaşıyorum. Herkese kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri