EPLAN P8 2.2 last editör (çizen) bölümü sorunu

serhat33

Üye
İyi akşamlar arkadaşlar..

win 7 ultimate 64 bit ve Eplan p8 2.2 kullanıyorum.mesela bilgisayar kullanıcı ismi Admin olsun. ben eplanda bi proje olusturdugumda last editör: logon name kısmında değişiklik yapamıyorum çünkü bilgisayar kulllanıcı ismi (Admin) yazılmıs oluyor ve bunda değişiklik yaparak kendi ismimi yazamıorm..bu çözümü text ekleyerek yapabiliriyorum fakat ben text eklemeden properties kısmında değiştirebilirmiyim nerden yapabilirim bilen arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim...kolay gelsin..

arkadasim günaydin
bu sorun bendede vardı.ben sorunu ankette değişiklik yaparak giderdim.
unilitets/masterdata/form/ kismindan kullandigin anketi seciyorsun.cikan duzenleme sayfasindan logon name yazisini sil kendi adini yaz. sonra sayfayi kapat. sana form degistirilsinmi diye soracak evet deyip kaydet. bu kadar.
insallah aciklayici olmusumdur.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

arkadasim günaydin
bu sorun bendede vardı.ben sorunu ankette değişiklik yaparak giderdim.
unilitets/masterdata/form/ kismindan kullandigin anketi seciyorsun.cikan duzenleme sayfasindan logon name yazisini sil kendi adini yaz. sonra sayfayi kapat. sana form degistirilsinmi diye soracak evet deyip kaydet. bu kadar.
insallah aciklayici olmusumdur.

Gunaydın Hocam değerli cevaplarınız için teşekkür ederim dediğim şekilde text ekleyerek yapabiliorm ztn fakat properties kısmından bunu yapabilirmiyim diye sormustum sanırım olmuyor yani antetin last editör yazan kısmını değiştiremiyordum baska yolu yok galiba..kolay gelsin..

Merhaba..Settings> User > Display > User code adress yazan kısımda use logon name for changes tikini kaldırırsanız..name yazan kısıma da kendi adını yazdığında artık çizen olarak yazdığın ad görülecektir

Merhaba..Settings> User > Display > User code adress yazan kısımda use logon name for changes tikini kaldırırsanız..name yazan kısıma da kendi adını yazdığında artık çizen olarak yazdığın ad görülecektir

Tesekurler bilgilendirdiğiniz için ama use logon name for changes aktif değil değiştirilemiyor onu nasıl değiştirilebilir duruma getiririz

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri