Eplan Device Ekleme sorunu

paradox

Üye
merhabalar ,

kullanmakta olduğum Eplan versiyonu : P8 1.9 SP1 HF1 dir.

Siemensin kontaktör vs malzemelerini eklemek için Elimde bir program var.İsmi Technical Product Data for CAx Applications 2008 . Programın içinde eplanla ilgili bir pdf var.PDF anlatımına göre device eklemeye çalışıyorum ama olumlu bir sonuç elde edemedim.
Program istediğimiz malzemenin CSV dosyasını çıkarıyor ve bu dosyayı Eplan/ultities/Parts/managements den eklememizi istiyor.Bunları yapıyorum ve hiçbir hata uyarısı almadığım halde device yükleyemiyorum.

Programı kullanan var mı daha önce.Eğer Bu işe yararsa CDyi paylaşabilirim ...

Teşekkürler...

merhabalar ,

kullanmakta olduğum Eplan versiyonu : P8 1.9 SP1 HF1 dir.

Siemensin kontaktör vs malzemelerini eklemek için Elimde bir program var.İsmi Technical Product Data for CAx Applications 2008 . Programın içinde eplanla ilgili bir pdf var.PDF anlatımına göre device eklemeye çalışıyorum ama olumlu bir sonuç elde edemedim.
Program istediğimiz malzemenin CSV dosyasını çıkarıyor ve bu dosyayı Eplan/ultities/Parts/managements den eklememizi istiyor.Bunları yapıyorum ve hiçbir hata uyarısı almadığım halde device yükleyemiyorum.

Programı kullanan var mı daha önce.Eğer Bu işe yararsa CDyi paylaşabilirim ...

Teşekkürler...

CAx programını nereden buldun. Bende arıyorum internetten online olarakyapılıyor fakat bir türlü verimli olarak çalıştıramadım.

Ayrıca eplan 5 için macrolar oluşturmuyorlar.

Selamlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,235
Kullanıcılar
450,034
Son üye
aaaahaha

Yeni konular

Geri