Eplan şablon sorunu

alaskora

Üye
Arkadaşlar merhaba eplan öğrenmeye yeni başladım ve yeni proje oluştuturken şablon seçiyoruz standartlar için , fakat benim eplan dosyalarım içinde şablonları göremiyorum nasıl yükleyebilirim ?

Merhaba,

Aşağıdaki işlemleri aşama aşama olarak yaparsanız probleminiz çözülecektir. Eğer resimdeki seçenekler sizde çıkmıyorsa programı Uzman/Expert olarak açmayı deneyiniz.

İyi Çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Sistem ana verilerini eşitle 1. adım.png
    Sistem ana verilerini eşitle 1. adım.png
    280.2 KB · Görüntüleme: 2,003
  • Sistem ana verilerini eşitle 2. adım.png
    Sistem ana verilerini eşitle 2. adım.png
    102.4 KB · Görüntüleme: 1,928
  • Sistem ana verilerini eşitle 3. adım.png
    Sistem ana verilerini eşitle 3. adım.png
    128.9 KB · Görüntüleme: 1,895
çok teşekkür ederim ensar bey akşam deniyeceğim şuan işteyim sonuca size göre dönüş yapacağım. Minettarım

Merhaba,

Aşağıdaki işlemleri aşama aşama olarak yaparsanız probleminiz çözülecektir. Eğer resimdeki seçenekler sizde çıkmıyorsa programı Uzman/Expert olarak açmayı deneyiniz.

İyi Çalışmalar.
sayın ensarkirli bende 1.fotodaki o menüde çıkmıyor

Ekli dosyalar

• EPLAN ANA VERİ.jpg
    EPLAN ANA VERİ.jpg
    119.7 KB · Görüntüleme: 453
Merhaba,

Bahsettiğiniz menülerin çıkması için programı uzman olarak açmanız gerekiyor. EPLAN'ı kapatıp tekrar açtığınızda bu soru penceresi geliyor.

Gelmiyorsa eğer herhangi bir seçeneği devamlı olarak aktif etmiş olabilirsiniz. Tekrar soru penceresi gelmesi için program içerisinden "Seçenekler -> Ayarlar -> Kullanıcı -> Görüntüleme -> Arayüz -> Engellenen mesajları yeniden etkinleştir" özelliğine tik koyup programı kapatıp tekrar açın. Soru penceresi gelecektir.

İyi çalışmalar

Merhaba,

Bahsettiğiniz menülerin çıkması için programı uzman olarak açmanız gerekiyor. EPLAN'ı kapatıp tekrar açtığınızda bu soru penceresi geliyor.

Gelmiyorsa eğer herhangi bir seçeneği devamlı olarak aktif etmiş olabilirsiniz. Tekrar soru penceresi gelmesi için program içerisinden "Seçenekler -> Ayarlar -> Kullanıcı -> Görüntüleme -> Arayüz -> Engellenen mesajları yeniden etkinleştir" özelliğine tik koyup programı kapatıp tekrar açın. Soru penceresi gelecektir.

İyi çalışmalar

teşekkür ettim sayenizde ayarladım
Merhaba,

İyi çalışmalar

teşekkür ettim sayenizde programı ayarladım

Son düzenleme:
Merhaba,

İyi Çalışmalar.
sayenizde düzelttim , çok teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri