Eplan şablon sorunu

alaskora

Üye
Arkadaşlar merhaba eplan öğrenmeye yeni başladım ve yeni proje oluştuturken şablon seçiyoruz standartlar için , fakat benim eplan dosyalarım içinde şablonları göremiyorum nasıl yükleyebilirim ?

ensarkirli

Üye
Merhaba,

Aşağıdaki işlemleri aşama aşama olarak yaparsanız probleminiz çözülecektir. Eğer resimdeki seçenekler sizde çıkmıyorsa programı Uzman/Expert olarak açmayı deneyiniz.

İyi Çalışmalar.

Ekli dosyalar

Konu Sah
A

alaskora

Üye
çok teşekkür ederim ensar bey akşam deniyeceğim şuan işteyim sonuca size göre dönüş yapacağım. Minettarım

cagil

Üye
Merhaba,

Aşağıdaki işlemleri aşama aşama olarak yaparsanız probleminiz çözülecektir. Eğer resimdeki seçenekler sizde çıkmıyorsa programı Uzman/Expert olarak açmayı deneyiniz.

İyi Çalışmalar.
ensarkirli
hocam çok teşekkürler.

mipofy

Üye
Teşekkürler, bir çok web sitede arama yaptım fakat bir türlü çözemedim. Sayenizde düzeldi.

Merhaba,

İyi Çalışmalar.
sayın ensarkirli bende 1.fotodaki o menüde çıkmıyor

Ekli dosyalar

• 119.7 KB Görüntüleme: 10

ensarkirli

Üye
Merhaba,

Bahsettiğiniz menülerin çıkması için programı uzman olarak açmanız gerekiyor. EPLAN'ı kapatıp tekrar açtığınızda bu soru penceresi geliyor.

Gelmiyorsa eğer herhangi bir seçeneği devamlı olarak aktif etmiş olabilirsiniz. Tekrar soru penceresi gelmesi için program içerisinden "Seçenekler -> Ayarlar -> Kullanıcı -> Görüntüleme -> Arayüz -> Engellenen mesajları yeniden etkinleştir" özelliğine tik koyup programı kapatıp tekrar açın. Soru penceresi gelecektir.

İyi çalışmalar

Sponsor Bağlantı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
105,063
Kullanıcılar
390,591
Son üye
kayacık

Yeni konular