ENH'dan enerji alma ile ilgili bir soru?

Yece

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Elimde ki projede zorlandığım kısım gevşek bağ PIGEON beton seksiyoner direğinin tipinden emin olamadım. Ve daha önce araştırmalarıma göre seksiyoner direklerin boylarının 12 ve 14 m olabileceği. 16'lık seksiyoner seçebilir miyiz?

Atilla Yunusoğlu'nun kitabını inceledim ama orada ki bilgilerin yeterli gelmediği ender noktalardan biri bu kısım. (Benim tecrübemde yetmiyor olabilir.)

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
seçebilirsin. sehimler EKAT yönetmeliğindeki mesafeleri kurtarıyorsa daha düşük direk boyları da kullanılır. direlerin boyları hattın kesitinden çok hat voltajına ve hattın sehimine göre şekillendirilir.

seçebilirsin. sehimler EKAT yönetmeliğindeki mesafeleri kurtarıyorsa daha düşük direk boyları da kullanılır. direlerin boyları hattın kesitinden çok hat voltajına ve hattın sehimine göre şekillendirilir.
Gevşek bağda sehime bakmaya gerek var mı?

Hangi bolgr

gevşek bağda sehime bakmaya gerek yok.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri