Enda pid kontrolör

bekirkaan

Üye
arkadaslar Enda EUC 742 PID CONTROLLER marka pıd kontrolor hakkında fikirlerinizi paylasırsanız sevinirim.Sıcaklığa baglı regülatör kontrolü yada flowmetreye baglı invertör kontrolü yapacagım daha onceden hungyung nx7 marka kullandım sorunsuz calıstı sizin önerebileceğiniz baska markalarda olabilir yardımlarınız bekliyorum.

Merhaba ben bu söylemiş olduğunuz 2 ürünüde satıyorum.enda da hungyung da sorunsuz çalışıyor.müşterilerimden herhangi bir şikayet almadım.2sinide kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz

emko esm xx50 serisi cihazlar çok daha fazla pid parametreleri içerir profesyonel kullanıcılar için uygun cihazlardır tavsiye ederim

emko' lar daha mı iyi kontrol ediyor yani? bu hanyoung ya da enda kontrol edemez mi?

elimko e-48 modelinin oto tune özelliği var.biraz uzun sürüyor ama mükemmel yakalıyor prosesi.

Autonics in size uygun ürününü seçebilirsiniz.Her marka belki ilk başta mükemmel çalışabilir ama önemli olan uzun vadede verilen paranın karşılığını almaktır.bu açıdan baktığında Autonics in ürünleri gayet iyidir diyebiliyorum.

bence elektronik biraz da şans işidir kullandığın ürünü kullanman sana fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum ...

elimko e-48 modelinin oto tune özelliği var.biraz uzun sürüyor ama mükemmel yakalıyor prosesi.

Bir ısıtma sisteminde auto tune özelliğini kullanmak için en soğuk halinden mi başlamak gerekir, yoksa set değerinde çalışan bir sisteme o anda uygulamak mı daha doğru olur?

Merhabalar bizim sektörde kullandığımız kalığlarda rezistanslar mevcut.bu rezistansları pıd kontrol cihazıyla kontrol ediyoruz bir değer verdiği için biz kontel marka cihaz kullanıyoruz fiyatları piyasadan ki cihazlardan pahalı ama istediğimiz sonuçlarıda alıyoruz.

Bir ısıtma sisteminde auto tune özelliğini kullanmak için en soğuk halinden mi başlamak gerekir, yoksa set değerinde çalışan bir sisteme o anda uygulamak mı daha doğru olur?
autotuning'i oda sıcaklığında başlatmak gerek diye biliyorum ben

Forum istatistikleri

Konular
128,477
Kullanıcılar
450,435
Son üye
plcicis

Yeni konular

Geri