Endüstriyel Kontrol 2 Kitabı

hesap.1990

Üye
Arkadaşlar Merhaba.

Ben Bülent Karayazı nın yazmıış olduğu Endüstriyel Kontrol 2 Kitabını almak istiyorum ancak kitabın baskısı sanırım bitmiş. ogretmenlerim.org adresindeydi.

Elinde bu kitap olan varsa ve satmak isterse 2. el dahi olsa almak istiyorum. Yada bu konuda yardımcı olacak arkadaşların önerisini bekliyorum.

Benim için önemli arkadaşlar. Bu işin biraz temelini kapmak istiyorum. Bu yüzden sanırım en iyi kitap bu gibi duruyor. Konuları itibari ile. Farklı bir kaynak önerecek arkadaşta varsa yardımı için şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar Merhaba.

Ben Bülent Karayazı nın yazmıış olduğu Endüstriyel Kontrol 2 Kitabını almak istiyorum ancak kitabın baskısı sanırım bitmiş. ogretmenlerim.org adresindeydi.

Elinde bu kitap olan varsa ve satmak isterse 2. el dahi olsa almak istiyorum. Yada bu konuda yardımcı olacak arkadaşların önerisini bekliyorum.

Benim için önemli arkadaşlar. Bu işin biraz temelini kapmak istiyorum. Bu yüzden sanırım en iyi kitap bu gibi duruyor. Konuları itibari ile. Farklı bir kaynak önerecek arkadaşta varsa yardımı için şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.

Bulent Bey`e emailden [email protected] veya facebook dan https://www.facebook.com/KARAYAZIBULENT , son olarak http://www.ulusotomasyon.com/plc-dersleri-egitim-anlatim-videolari ndan ulasmani tavsiye ederim...

Son düzenleme:
bülent hocayada yazdım ama kitabın yeni baskısı olacak dedi 1 aydan fazla bir zaman oldu hala yok. ben mümkünse hemen bulmak istiyorum ama sanırım çabalarım boşa çıkacak. yinede ilginiz için teşekkürler.

weron hocam iletişim e geçersek sevinirim. Size ozelden yazdım. İyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri