En iyi plc eğitimi veren firma hangisidir

kubilay46

Üye
çoğu arkadaşımız eğitime gitmiştir eğitim konusunda en iyi firma hangisidir bu konudaki arkadaşlar dan bir fikir almak istedim hangi firmayı önerirsiniz herkese iyi çalışmalar

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
söylemem doğru olurmu burada firma ayırmak demek marka ayırmak demek sonuçta kaç kişi bütün markaların eğitimine girmiştir ki? ben iki tanesine gittim ama buradan yola çıkarak yorum yapmam doğru olmaz diye düşünüyorum

Bahçelievler erkan avcı meslek lisesinde mekatronik kursu verilmektedir megep kapsamında
sıemens,delta,s7 200 s7 300 delta servo Scada hmı panel vs vs eger istanbul da iseniz kaçırmayın derim arkadaslar hocalar nitelikli vede tamamen ücretsiz haiffe alınacak egitim degil sunu söyleyeyim s7 200 e tamamen hakim oluyorsunuz malum en zor yazılım siemens yazılımları
www.otomasyonkursu.com - ÜCRETSİZ PLC VE OTOMASYON KURSLARI adresinden ulasabilirsiniz

Kurs ne zaman başlayacak?
ö.m ile ulaşabilirmisiniz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri