Elektronik Teknisyeni aranmaktadir. RUSYA

checheva

Üye
Firma Bilgileri:
FIRMA ADI: RUSCAM

FIRMA TEL: +7 (81368) 969 03

FIRMA WEB ADRESI: RUSCAM -

SEHIR/ULKE: KIRISHI/RUSYA

FIRMA YETKILISI: BILAL DAVUTOGLU (GENEL MUDUR)

ALINACAK PERSONEL SAYISI: 6

GENEL NITELIKLER: MESLEK LISESI ELEKTRONIK BOLUMU, YUKSEKOKUL ELEKTRONIK VEYA OTOMASYON BOLUMLERINDEN MEZUNU, ESNEK CALISMA SAATLERINE UYUM SAGLAYABILCEK, INSAN ILISKILERI KUVVETLI, GENC, DINAMIK, TERCIHEN OTOMASYON, FABRIKA DENEYIMI OLAN.

IS TANIMI: FABRIKAMIZDA BULUNAN MAKINELERIN ARIZA ONARIMI, BAKIMI VE ISLETMESINI YAPABILECEK, VARDIYA SORUMLULUGUNU ALABILECEK KISILER ARANMAKTADIR. ILGILENENLERIN CV`LERINI [email protected] ADRESINE GONDERMELERI RICA OLUNUR.

Ben otomasyon bolumu mezunuyum stajımı fabrıkada gordum deneyımım fabrıkadandır. Referans olarakta fabrıkayı verebılırım .ama yenı mezun oldum plcler hakkında bılgım var sıstem kurumu arızaların tespıtını yapabılrım ama sartların tam olarak neler oldugunu bıraz acarmısınız .kalacak yer vb

böyle rus firmalarına itimat etmeyiniz.Ben rusyada 2 yıl çalışdım daha önceki yıllarda türk firması olsun,tanınmış bilinmiş firma olsun arada işkur da olsun ozaman gidin derim böyle firmalara elini veren kolunu kaptırır.benden size söylemesi..

bu işe başvuran varmı acaba irtibat nasıl oluyor bilgisi olan varmı

vay arkadaşalarım rusyaya gitmek isteyen nekadar varmışta haberimiz yokmuş,bu firmayla çalışmak isteyen arkadaşlara duyuru:

bu rus firmasıyla türkiye arasında iş sözleşmesi varmı (işkur)yani,olmasa ne olur atıyorum 2500usd paracığın kalmıştır içerde sende türkiyeye gelmişsindir adam o parayı cebe atar,ssk olmaz.

ikincisi teknik vizeylemi,işçi vizesiylemi götürecekler.bu önemli
üçüncüsü:çalışma saatleri kamp ortamı barınma
dördüncü:maaş ?

Bu şirketteki iş alımları durmuş durumdadır bilgilerinize sunarım.......

Firma Bilgileri:
FIRMA ADI: RUSCAM

FIRMA TEL: +7 (81368) 969 03

FIRMA WEB ADRESI: RUSCAM -

SEHIR/ULKE: KIRISHI/RUSYA

FIRMA YETKILISI: BILAL DAVUTOGLU (GENEL MUDUR)

ALINACAK PERSONEL SAYISI: 6

GENEL NITELIKLER: MESLEK LISESI ELEKTRONIK BOLUMU, YUKSEKOKUL ELEKTRONIK VEYA OTOMASYON BOLUMLERINDEN MEZUNU, ESNEK CALISMA SAATLERINE UYUM SAGLAYABILCEK, INSAN ILISKILERI KUVVETLI, GENC, DINAMIK, TERCIHEN OTOMASYON, FABRIKA DENEYIMI OLAN.

IS TANIMI: FABRIKAMIZDA BULUNAN MAKINELERIN ARIZA ONARIMI, BAKIMI VE ISLETMESINI YAPABILECEK, VARDIYA SORUMLULUGUNU ALABILECEK KISILER ARANMAKTADIR. ILGILENENLERIN CV`LERINI [email protected] ADRESINE GONDERMELERI RICA OLUNUR.
ilanınızın güncel olup olmadığını 24 saat icerisinde bildiriniz

Son düzenleme:
Yetkili firma grubu ile görüşüldü netice doğrultusunda işe alımlar durdurulduğu bildirildi...

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri