Elektronik kartların kaplamaları

swordfish

Üye
Elektronik kartların kaplamaları hakkında bilgisi olan veya şöyle sorayım
bu kartların üzerini yeşil bir madde ile kaplıyorlar bu maddenin ne olduğunu nereden bulabileceğimi bilenler yardımcı olursa sevinirim

arkadasım bu madde boyadır.bakırı oksıtlenmeye karsı korumak ıcın kullanılmaktadır

elektronikçilere gidip istersen sana verirler devrelerin daha uzun çalışması için önemli,gezer77 arkadaşım dediği gibi bildiğimiz boya

Selam,

Yeşil verniktir adı. KF satan yerlerde (Karaköy abed han) Vernis vert diye istersen verirler. Ancak bu sprey elle atılan cinsten. Kolay gelsin

Analyzer

Yeşil verniktir adı. KF satan yerlerde (Karaköy abed han) Vernis vert diye istersen verirler. Ancak bu sprey elle atılan cinsten. Kolay gelsin
" Elle atılan cinsten " ne anlamda acaba?

Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler..

o kadar devre yaptım hiç bu vernikten sürmedim deneyeyim bakayım

sıvı halde sürülen

ve de

sprey şekilde olanlarıda var

diyorsunuz

fiyatları konusunda bir bilgisi olan var mı acaba

sıvı sürülen ucuz ama spreyde mantıklı bir çözüm olabilir.

Selam,

Elle atılan derken, vernik potalarında kullanılan ya da makina ile atılan (görmedim ancak anlatılıyor) verniklerden değil. Vernik potasının resmini arkadaşıma gidince izin verirse çekerim ;)

Analyzer

Selam,

Elle atılan derken, vernik potalarında kullanılan ya da makina ile atılan (görmedim ancak anlatılıyor) verniklerden değil. Vernik potasının resmini arkadaşıma gidince izin verirse çekerim

Analyzer
Verdiğin cevap için teşekkürler ve bizimle en kısa zamanda paylaşırsan güzel olur

Forum istatistikleri

Konular
128,314
Kullanıcılar
450,149
Son üye
yusuf_19034

Yeni konular

Geri