Elektromanyetik Alan Teorisi Tek Ders Sınavı

iamurat_

Üye
Herkese selamlar. Mühendislik son sınıf öğrencisiyim. 3 senedir geçemediğim Elektromanyetik Alan Teorisi dersinin tek ders sınavına yarın saat 14.00'da gireceğim. Bu belalım olan dersi geçip mezun olmam için yardımınıza ihtiyacım var. Dileyene özelden iletişim paylaşabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

bu güne kadar neredeydin? yarına kadar kim sana ne kadar bilgi verebilir?
usta bugüne kadar foruma konuyla ilgili bir şey yazmamış olmam hiç çabalamadığım anlamına gelmez. Bir diğeri ise yargılanmak istesem mahkemeye başvururdum. Yardım etmek isteyen olursa elimizden geleni yapmaya çalışırız o kadar. Yine de yanıtın için teşekkürler.

Normalde tek derse kalanları geçirirler. Eğer ilk defa bu sene tek derse kaldıysanız dert etmeyin geçersiniz.

usta bugüne kadar foruma konuyla ilgili bir şey yazmamış olmam hiç çabalamadığım anlamına gelmez. Bir diğeri ise yargılanmak istesem mahkemeye başvururdum. Yardım etmek isteyen olursa elimizden geleni yapmaya çalışırız o kadar. Yine de yanıtın için teşekkürler.
bak evlat bu sınavın olacağı zaman en az 1-2 hafta önce bildirilir değil mi? 1-2 hafta önce bu konuyu açsan sana yardım edebilecek kişiler yorum yaparlar ve yardım ederler. sen yarın (bugün) 14:00 te sınava gireceğim bana yardım edin diyorsun. işte ben buna kızıyorum. yardım edip etmeme konusuna değil. 95. dakika gölünü hiç kimse sevmez.

umarım dediğiniz gibi olur
Hocayla bir takıntınız yoksa, birazcık birşeyler karalarsanız en kötü ihtimalle en düşük notu verip yine geçirirler. Sizi bırakınca hocanın eline ne geçecek? Fakat sizin tek ders yüzünden en az bir dönemlik zaman kaybınız olacak. O kadar insafız bir hoca olacağını sanmıyorum.

bende o dersi 4. hakkımda geçmiştim. teori dersi kesin bir şey yok.
ezberleyip geçeceksin. kolay gelsin.
anlamaya çalışma zaten anlaşılır olsaydı teori olmazdı.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri