Elektrikli şofben arıza

Ustalar iki tarafta yanıklar var

Ekli dosyalar

• 1466081015539.jpg
    1466081015539.jpg
    51.4 KB · Görüntüleme: 33
Bu switchler ile ihlas şofben kullandığım sürece çok boğuştum ; kullandığım hiç bir sonradan takma switch orjinali gibi uzun süre dayanamadı ( amperleri doğru seçilmesine rağmen ) ; en sonunda tepem attı şofbenin komple yenisini aldım ( sakın abıdık gubidik merdiven altı üretimi 50 liralık şofben almayın ; tavsiye etmem ; ben baymak aldım ) ; elektrikçilerden bu switchlerden tedarik edebilirsiniz ; sökülen ve takılanın amper değerlerinin aynı olmasına dikkat edin ; ayrıca üçüncü kademe de keyifli keyifli uzun süre banyo yapmayın :) Ben mümkün olduğunca suyu kısıp ikinci kademe de aheste aheste yıkanmayı seçiyorum ; bu daha güvenli . Ayrıca kullanım talimatında ilk önce açma kapama anahtarından enerjiyi kesin bir süre bekleyip suyu kapatın diye talimat var . Sizin çalışma anında açma kapama anahtarı yerine direk suyu kapatıyor olmanız açma kapama anında switchler de sürekli ark yaratır ; sonucuda fotoğraftaki gibi olur.....

Son düzenleme:
Tekrar bakınca dikkatimi çekti ; switchlerin bağlantı saplamaları bile plastik geçmeli acayip bir sistem ( otomobil kapılarında kullanılan sistem ) ; tahminim onlar da ısıdan iyice gevremiştir ; sökmeye çalıştığınız anda çıtır çıtır elinizde kalacak . İhlas şofbende bu saplamalar somun civatalıydı ; buradan hareketle sanırım kullandığınız şofbende pek kalite bir marka değil....

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri