elektrik tesisat fotoğrafları

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elinize emeğinize sağlık

ENERJİ ve SİSTEM ODAMIZ

AYDINLATMA ve PRİZ PANOSU ÖN KAPAK DIŞ GÖRÜNÜM

UPS PANOSU ÖN KAPAK GÖRÜNÜMÜ

22 trifaze sayaçlı 30*50 üstten komple baralı 5mm damperli füme cam kapaklı sayaç panomuz bize özel tasarım

som bakır topraklama klemensi bulamadığınız yerlerde alternatif olarak akü kutup başı deneyebilirsiniz Fİ8 iletken ile yapılan UPS panosu topraklama örneği

sayaç bağlantısı.
kablolar panonun keskin köşelerinden zarar görmemesi için ısıyla daralan makaronla yalıtılmış ve otomat girişine bağlantının stabil olması için yüzük ile giriş yapılmıştır ayrıca sayaç ve otomatlara numarataj yapmayı unutmayalım arkadaşlar 3 günlük ölümlü dünya bizden sonra gelenlerde olur adam zorlu çekmesin arıza durumlarında
en önemliside otomat giriş ve çıkışlarını belirleyelim lütfen resimde görülen sarı etiket yanlış yapıştırılmış ve üzeri henüz yazılmamıştır
SAYGILAR

Sizi hayranlıkla takip ediyorum ileri teknolojiyi takip eder gibi.

Sizi hayranlıkla takip ediyorum ileri teknolojiyi takip eder gibi.
TESEKKÜRLER by lent elimizden geldiğince işimizi düzgün ve ALLAH korkusu ile yapmaya gayret ediyoruz sonuçta bu işten ekmek yiyoruz evimizdeki karımıza çocuklarımıza bu işten kazandığımız para ile nafaka sağlıyoruz biz işimizi ALLAH rızası için yapıyoruz sözüm meclisten dışarı kimsenin yaptığı işe ve fikirlerine kibirle bakmıyoruz
SAYGILAR

ANA PANO MONTAJIMIZIDA YAPTIK
kompanzasyon reaktör seçim anahtarı

varkombi18 18 kademe kontrol rölesi ön görünüşümüz

reaktörler kısmı

deşarj ünitesi bağlantımız

deşarj ünitesi koruma otomatları ve dağıtım barası

silindir kondansatör grubumuz

varkombi18 PC klemens bağlantıları

reaktör seçim anahtarı bağlantılarımız

ölçme bölümü genel görünüm

sayaç bağlantımız

multimetre klemens bağlantısı

kat besleme koruma bölümü

DEVAMI GELECEK
SAYGILAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…