Elektrik projesi onayı

mamizun

Üye
Öncelikle merhaba bi sorum olucaktı elektrik projesi icin bir elektrikçi ile anlaşmıştık ama bizi sürekli oyalıyor proje çizdiğini veya cizmedigini yada onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenebilirim izmirde yaşıyorum ve elektrik dagitim şirketi gediz elektrik parakende buraya gitsem herhangi bir bilgi alabilir miyim?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Projeniz mesken (Ev) projesi miydi
Yeni abonelik almak için mi çizdirecektiniz
Eğer böyle bir durumsa proje başvurusundan abonelik işlemlerine kadar olan kısım en fazla 1 hafta sürer
Ben Torbalı ilçesinde proje taahhüt işi yapıyorum
Torbalı ve Kemalpaşa Güney Bölgeye giriyor yani aynı yerde aynı kişiler proje kontrol ve onayı yapıyor
Yani dağıtım şirketinden kaynaklanan bir gecikme olduğunu zannetmiyorum

Projeniz mesken (Ev) projesi miydi
Yeni abonelik almak için mi çizdirecektiniz
Eğer böyle bir durumsa proje başvurusundan abonelik işlemlerine kadar olan kısım en fazla 1 hafta sürer
Ben Torbalı ilçesinde proje taahhüt işi yapıyorum
Torbalı ve Kemalpaşa Güney Bölgeye giriyor yani aynı yerde aynı kişiler proje kontrol ve onayı yapıyor
Yani dağıtım şirketinden kaynaklanan bir gecikme olduğunu zannetmiyorum
Ev projesi hocam yeni abonelik için muracat ettik 2. Ve 3. Kat için 2.Kat imardan yararlanılmış 3.Kat ise numarataj belgesi ile alınacağını söylemişti elektrikçi yaklaşık 2 aydır bizi sürekli oyalıyor 4.Kat yapıldığı için projenin iptal edildiğini ve tekrar proje çizdiğini ve hala onaylanmadığını söylüyor o yüzden sordum hocam acaba bizi mı oyalıyor diye sordum cevabınız için çok teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri