Elektrik Mühendisliği Güç Sistemleri

Destan47

Üye
Arkadaşlar merhaba bu sene güç sistemleri ve güç sistemlerinde kontrol ve koruma adı altında 2 lisans dersim var ve piyasada türkçe kaynak bulamadım(ya da yeterince bakamadım). Siz değerli büyüklerim önerebileceğiniz kaynak varsa veya elinizde PDF dosyaları varsa bu 2 ders ile ilgili benimle iletişime geçerseniz çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba bu sene güç sistemleri ve güç sistemlerinde kontrol ve koruma adı altında 2 lisans dersim var ve piyasada türkçe kaynak bulamadım(ya da yeterince bakamadım). Siz değerli büyüklerim önerebileceğiniz kaynak varsa veya elinizde PDF dosyaları varsa bu 2 ders ile ilgili benimle iletişime geçerseniz çok minnettar olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
Bulamamanız daha makbul olmuş . Boş vaktinizin çok olduğu ve kendinize maksimum yatırımı yapabileceğiniz zamanlardasınız . Yabancı literatüre yönelerek bir yandan yabancı dilinizi de geliştirebilirsiniz . Çok vaktinizi alacağı aşikar ama biraz kafe ve ortam muhabbetlerinden ayıracağınız vakit ilerde size yol su elektrik olarak geri döner ( Bizde o yollardan geçtik biliyoruz :) )
Gene de şunlar belki işinizi görür .
https://docplayer.biz.tr/11750990-Guc-sistemleri-analizi.html
http://kitap.emo.org.tr/genel/kitap_goster.php?kodu=22

Son düzenleme:
Öncelikle konunuzun kapsamını öğrenin. Elektrikte güç sistemi dediğinizde enerji üretim, iletim, dağıtım hepsini kapsar çok geniş bir konudur. Böylesine devasa bir konuda kaynak bulamadım demek ilginç olmuş.

Öncelikle konunuzun kapsamını öğrenin. Elektrikte güç sistemi dediğinizde enerji üretim, iletim, dağıtım hepsini kapsar çok geniş bir konudur. Böylesine devasa bir konuda kaynak bulamadım demek ilginç olmuş.
Tavsiyeniz için teşekkürler kaynak bulamadım derken tek kaynaktan ibaret kalmayayım diye söylemek istedim,çünkü güç sistemleri olsun izlemesi koruması olsun veya analizi olsun türkçe kaynak kıtlığı var ilk sınıflarda tüm ortak derslerin kitapları piyasada sürü ile var iken böyle kaynakların kıtlıkta olması şaşırtıcı
o yüzden danışmak istedim yinede teşekkürler.

Tavsiyeniz için teşekkürler kaynak bulamadım derken tek kaynaktan ibaret kalmayayım diye söylemek istedim,çünkü güç sistemleri olsun izlemesi koruması olsun veya analizi olsun türkçe kaynak kıtlığı var ilk sınıflarda tüm ortak derslerin kitapları piyasada sürü ile var iken böyle kaynakların kıtlıkta olması şaşırtıcı
o yüzden danışmak istedim yinede teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ELEKTRİK-ENERJİSİNİN-İLETİMİ-VE-DAĞITIMI.pdf
    798.8 KB · Görüntüleme: 25
  • EMO YÜKSEK GERİLİM KİTAP.zip
    9.7 MB · Görüntüleme: 23

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye