Elektrik dağıtım şirketimi ?Fabrika elektrik teknisyeni mi?

Merhaba iyi akşamlar sizlerden fikir almak amacıyla yardım istiyorum . Şuan ileri gelmiş bir fabrikada net 3000 tl ile elektrik teknisyeni olarak çalışıyorum fabrikada makinalar eski elektrik haricinde bilgisayar telefon yani elektronik işleri de bizlerde ve vardiya sistemi var gecede çalışıyorum ve tek başıma elektrikçi olarak .
Danışmak istediğim konu bölgemizdeki elektrik dağıtım şirketi Bakım onarımcı arıyor direk dik kablo çek kar kış yağmur var .kararsızlığım elektrik dağıtım şirketi maaşı yüksek ama tehlileri varmı zorluğu veya sosyal hakları varmıdır çalışan arkadaşlar varsa veya bilgisi olan varsa tercihler ne olurdu artı ve eksilerini düşünemiyorum . Bu fabrikada 8 saat boyunca koştur ettir karşılığını alamıyorum hata yapsan hemen amir savunma alıyor tehdit vari konuşuyor.

Elektrik dağıtım şirketi,taşaron adınamı ! ken-
di adınamı çalıştırmak için alıyor ? Hangi gö-
rev için aldığı bellimi ? Şebeke bakım işi risk-
li ve çok özveri istiyen bir hizmettir.Gecesi gündüzü belli olmaz.Severek yapılması gere-
ken iştir.
Kendi adına çalıştıracak bakım onarım için arıyor ama ekat aldıktan sonra arızaya veya başka bölümlere geçerim herhalde

Şebekecilik,zor fakat zevkli meslektir,çok öz-
veri ister.Severek yapacağınıza eminseniz
olabilir.Fabrikacılıkta yine zevkli meslektir.
Ancak,kötü teçhizat,insanı çok yorar.Asker-
likte bir söz vardır,iyi yere değil,iyi komutana
düşmek daha iyidir diye.İş hayatında,işin zor-
luğundan ziyade,iş ortamındaki huzur önem-
lidir.Çalıştığınız yerde iş huzuru ve işveren
yönünden sıkıntı yoksa,iki kere düşünmekte
yarar vardır derim.İfadelerim,8 yıllık şebe-
keci,27 yıl fabrika bakımcılığına dayanıyor.
Dağıtım şirketlerinin özelleşmesi nedeniyle,
iş güvenceside ! ayrı bir konu tabi.

Son düzenleme:
Hiç önermem dagitim şirketleri hep özelleşti ayrica alacağin risklerde cabası nihayetinde yuksek gerilim altinda çalışacan azıcık aşım kaygisız başım bijere seni mesleğinde daha ileriye taşıyacak bi kurum değil.

Fabrikada da her yıl alacağın zam belli..3000 TL bakımcı için çok az..eli gotunde güvenlik görevlisi oturduğu yerden daha fazlasını alıyor..dağıtım şirketleri özel olabilir ama kurumsal firmalar sonuçta..parasida iyiyse bence hiç kaçırma..3000 TL yi her yerde alırsın

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri