Elektrikçi dükkanı açmak istiyorum

timzan

Üye
Arkadaşlar Merhaba;

Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum
Bina tesisatı
Basit Kumanda panoları
Kompanzasyon panoları ile ilgili yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum
Ve Bir elektrikçi dükkanı açmak istiyorum
Fazla büyük projelere girmeden küçük tadilatlar,arıza giderimi, Bakım onarım ve malzeme satışı ile çalıştığım takdirde
Bütün masraflar düşüldüğünde aylık ortalama gelirim ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim
Tabiki dükkanın yeri konumu müsteri potansyeli önemlidir fakat dediğim gibi ortalama bişeyler söylerseniz çok memnun olurum. İyi bir işim var bu işimi kaybetmeye değermi ?
Yardımlarınızı rica ediyorum
Şimdiden teşekkürler..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
İşinden memnunsan yerinden kımıldama unutma midyata prince giderken evdeki bulgurdan olmak var!
Dükkan açmak için daha önce dükkan açan biri olarak başıma gelen bir olayı anlatayım.Kocaeli çayırovada bir dükkan açtım.İnternet sitesi kurdum ve bulunduğum bölgede çok fazla elektrikçi de yoktu.Dükkanı açtım internetten işleri de takip ederek bir şeyler yapmaya çalıştım.3 ay hiç iş yapmadım dersem yeridir.Dükkanı kapatalı neredeyse 1 yıl oldu ve şuan herhafta telefonuma bir arama geliyor sigortam attı prizlerim çalışmıyor diye!O zaman gelseydi bu telefonlar dükkanım en azından devam ederdi çalışmaya!

Tabiki risk var bunu gözardı edemeyiz. Barazda nasip işi
Teşekkür ederim

arkadaşın şevkini kırmamak lazım.
dükkan yeri değişken olacağından kirayı sen burdan çıkan hesaba ekle.

forumdaki arkadaşlardan şu bilgi eğer gelirse faydalı olabilir
malzeme satışı gibi bir yer için kaç metre kare dükkan olmalı??

yanında birini çalıştıracak mısın?
bir yere arızaya giittiğinde dükkanın boş mu kalacak??

yanlış anlama faydalı olsun diye bu soruları ekledim

Soyle 50-60 m2 yer dusunuyorum
Tabiki yanimda biri olacak yalniz olmaz dediginiz gibi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular