Ekran kartım için kondansatör arıyorum

BerkerPRS

Üye
Selamlar aranızda yeniyim
s1.gif

Ekran kartımın kondansatörleri şiştiği için değiştirmek amacıyla yenilerini arıyorum. Lakin Türkiye'de eşdeğerlerini veya muadillerini bulamadım.

Elinizde satmak isteyeceğiniz uygun değerlerde kondansatörler varsa almak istiyorum. Atıl durumdaki eski kartlarınızdan çıkma da olur.
Antalya'da en büyük elektronikçilerde dahi bulamadım, tamir eden de yok kartımı.
Yurtdışından alıp 1ay beklemek istemediğim için foruma konu açıyorum. Bak şurada bulabilirsin dediğiniz bir yer varsa yönlenebilirim.

Aradığım değer: 16v 270uF fakat 270uF olup da daha yüksek volt değerinde varsa o da olur

En hızlı telefon ile haberleşebiliriz sanırım +90 543 965 25 76

Berker Pekel

Keyifli forumlar
s1.gif

WhatsApp Image 2021-09-24 at 20.52.39.jpeg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
TV anakartlarından çok güzel parçalar çıkıyor ben şu ana kadar kondansatör ve direnç ihtiyaçlarımı oradan karşıladım profesyonel bir iş olmadığı için. Kenarda duran, bir daha hiç kullanılmayacaksa onun kartına bakabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri