easygen sekronizasyon cihazı

merhabalar arkadaşlar ;

şimdiye kadar bir çok konuda bilgilendigim bu forum sitesindeki tüm arkadaşlara çok tesekkür ederim..

Benim su an çalıştıgım tesiste easygen300 woodward Şebeke - jeneratör sekronizasyon cihazımız var ..

haberli kesinti yaptıgımızda bu cihaz sayesinde elektrik yükünü yavaş yavaş jeneratöre vermesi gerekiyor ancak bi süre sonra jeneratör demerajdan bayılıyor..aynısı şebekeyi direk kestiğimizde yaşanmıyor.. daha önce böyle bi arızamız yoktu yeni oluştu.. konuyla ilgili bilgisi tecrübesi olan varsa yardımcı olursanız memnun olurum .. belki de komplike bi sistem olduğu için yanılıyor da olabilirim çok anlamadım .. yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
merhabalar arkadaşlar ;

şimdiye kadar bir çok konuda bilgilendigim bu forum sitesindeki tüm arkadaşlara çok tesekkür ederim..

Benim su an çalıştıgım tesiste easygen300 woodward şebeke - jeneratör sekronizasyon cihazımız var ..

haberli kesinti yaptıgımızda bu cihaz sayesinde elektrik yükünü yavaş yavaş jeneratöre vermesi gerekiyor ancak bi süre sonra jeneratör demerajdan bayılıyor..aynısı şebekeyi direk kestiğimizde yaşanmıyor.. daha önce böyle bi arızamız yoktu yeni oluştu.. konuyla ilgili bilgisi tecrübesi olan varsa yardımcı olursanız memnun olurum .. belki de komplike bi sistem olduğu için yanılıyor da olabilirim çok anlamadım .. yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla

Haberli kesinti yaptığımızda derken şebekeyi kesmekten mi bahsediyorsun yada şebekeyi direk kestiğimizde derken neyi kastediyorsun her ikiside enerji girişini kesmek değil mi ?

Haberli kesinti de sebeke ile jenerator ayni anda busbar da oluyor ve sebekeden jeneratör e yuku kademe kademe veriyor , digerinde tedas elektrigi kesiyor öyle düşünebiliriz

Haberli kesinti de sebeke ile jenerator ayni anda busbar da oluyor ve sebekeden jeneratör e yuku kademe kademe veriyor , digerinde tedas elektrigi kesiyor öyle düşünebiliriz

Jeneratör yükü beslerken toplam güç ihtiyacınızı tespit etmek gerekir.Akımlarını ölçme imkanınız varsa yüklenme durumunu inceleyebilirsiniz. Jeneratörünüz tam yüke yaklaşmış olabilir

Jeneratör yükü beslerken toplam güç ihtiyacınızı tespit etmek gerekir.Akımlarını ölçme imkanınız varsa yüklenme durumunu inceleyebilirsiniz. Jeneratörünüz tam yüke yaklaşmış olabilir
Şöyle ifade ediyim... 2 ihtimal kaldı eleye eleye gittim, ya bahsettigim sekron cihazindan ya plc veya bagli olan kontaklarda , su an elimde tiaportal olmadigi icin plc yi göremiyorum.. o sebebten ilk once senkron cihazindan gitmek istedim..

merhabalar arkadaşlar ;

Benim su an çalıştıgım tesiste easygen300 woodward şebeke - jeneratör sekronizasyon cihazımız var ..

Mrb haberli kesintide kompanzasyon deveredemi kontrol edin. Kompanzosyonun beslemesini kesip tekrar haberli kesinti yapınız. Sorun devam ediyormu yazarsanız bizide bilgilendirin lutfen

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri