E plan p8 2.7 windows 10 pc ye kurulmuyor

Derğerli abilerim kardeşlerim. Çok yakında otomasyon firmasında uzun dönem staja başlayacağım. Otomasyon için olmazsa olmaz olan p8 programını tabiki öğrenmek istiyorum. Ancak uzun bir suredir uğraştım ve E PLAN P8 2.7 surumunu WİNDOWS 10 a kuramadım. Tabiki soluğu kontrol kaleminde aldım tekrardan. Yardımcı olabilcek birileri var mıdır acaba ? Şimdiden çok teşekkur ederim. Numaram : 0*** burdan da ulasabilirsiniz veyahut teamviewer dan pc ye direk baglantı da kurabiliriz yeterki kurulsun bilgisayara program. Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Dijital imza sürücüsünü devre dışı bırakabilirseniz çalışır

Dijital imza sürücüsünü devre dışı bırakabilirseniz çalışır
dijital imza sürücüsünün ne oldugunu bilmiyorum ama bir araştıracagım yapmaya calısacagım eger ki yapamaz isem tekrardan iletişime geçeceğim sizinle. Teşekkür ederim sağolun :)

Aynı sorunu bende yaşadım dijital imza sürücüsünü iptal edebilirsiniz veya sanal bir bilgisayar kurarak çalıştırabilirsiniz sorun devam ederse sanal bilgisayara win7 kurarak deneyin

Aynı sorunu bende yaşadım dijital imza sürücüsünü iptal edebilirsiniz veya sanal bir bilgisayar kurarak çalıştırabilirsiniz sorun devam ederse sanal bilgisayara win7 kurarak deneyin
sanal bilgisayar kurup w7 kurdum ama yine de olmadı bende

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri