E plan kesişen kablolar için köprüsü

hllhkmgl

Üye
Arkadaşlar selam fotoğraftaki gibi MAN(-) kablosu ile 2801 kodlu kablo kesişiyor, buradaki kesişmeyi köprü veya atlama ile göstermem lazım nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Teşekkürler..
E PLAN KÖPRÜ SORUNU..JPG

İyi günler;

Symbol eklemeniz yeterli aşağıdaki renklendirdiğim iki sembolden birini ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

54698

İyi günler;

Symbol eklemeniz yeterli aşağıdaki renklendirdiğim iki sembolden birini ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Ekli dosyayı görüntüle 54698

Hocam teşekkür ederim cevabın için, eplanda yeniyim detaylı bilmiyorum geçenlerde sembol eklemeye çalıştım fakat bağlantı yakalamıyor bir daha deneyeceğim eğer olmazsa rica etsem burdan veya mail adresime sembol eklemeyi gösterirmisin?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam teşekkür ederim cevabın için, eplanda yeniyim detaylı bilmiyorum geçenlerde sembol eklemeye çalıştım fakat bağlantı yakalamıyor bir daha deneyeceğim eğer olmazsa rica etsem burdan veya mail adresime sembol eklemeyi gösterirmisin? mail adresim [email protected]

Temel bir eğitim alabilirseniz sizi hızlandırır. Yoksa soru cevaplar ile vaktiniz çok gidecektir.

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,950
Son üye
Krşt.alg

Yeni konular

Geri