download engelleme

mgokce

Üye
iyi günler... ben yurtta kalıyorum ve yurt içerisinde çok fazla indirme olayı ile karşı karşıyayız... bu yüzdende oldukça yavaş bağlandığımız zamanlar oluyor... önceki yıllarda yurtta bunu engellemek üzere bir programın olduğunu ancak daha sonra bu işle uğraşan kişi ayrılınca bu programda onunla gitmiş... bizde ayn şekilde bu indirmeleri takip edip indiren kişinin bir gün boyınca internete girmesine yasak getirmeyi düşünüyorum bu işi yapabilecek bilgi yada programı olan arkadaşlar yardımda bulunurlarsa çok mutlu olurum ... şimdiden teşekkürler....

biraz artık zor şimdi artık u96 v.b programalar var artık programlar pek bir işe yaramıyor. anlayacagınız zehire karşı panzehir mutlaka vardır.

ancak o u96 gibi programlarda indirme yapanlar için pek uygun yöntem değil diye biliyorum ewt indirme yapıyor ama çok yavaş + kendi interneti diğer bilgisayarlara oranla internete girme hızı çok düşüyor... ben bunada razıyım öle bir program arıyorum ... yani ana bilgisayardan kim ne kadar indirme yapmış onu görebileceğim bir program arıyorum... ağdaki bilgisayarların mac adresleri elimde mevcutsadece onlar girebiliyor zaten nete..

bildiğim kadarıyla bu işler server üzerinden oluyor.bütün pc leri bu server a bağlıyorsunuz ve windows xp server işletim sistemiyle de kullanıcılara çeşitli sınırlamalar koyabiliyorsunuz.bir araştırın derim.

ancak o u96 gibi programlarda indirme yapanlar için pek uygun yöntem değil diye biliyorum ewt indirme yapıyor ama çok yavaş + kendi interneti diğer bilgisayarlara oranla internete girme hızı çok düşüyor... ben bunada razıyım öle bir program arıyorum ... yani ana bilgisayardan kim ne kadar indirme yapmış onu görebileceğim bir program arıyorum... ağdaki bilgisayarların mac adresleri elimde mevcutsadece onlar girebiliyor zaten nete..

Slm arkadaşım , yazınızdan modem veya ağ kontrolu sizde olmadığı görülüyor .
Ana bilğisayarla ilişkiniz yok , Zor . !!!

NetLimiter 3 Pro ( Windows işletim sistemi için )

bildiğim kadarıyla bu işler server üzerinden oluyor.bütün pc leri bu server a bağlıyorsunuz ve windows xp server işletim sistemiyle de kullanıcılara çeşitli sınırlamalar koyabiliyorsunuz.bir araştırın derim.

ewt öncedende xp de çalışan bir programın olduğunu söylüyorlar ... böyle bir program ben bulamadım ancak..

Slm modemin çoklu port ise sizde ise direk ethernet çıkışından alın hız yüksektir .
Sayğılarımla...

Slm arkadaşım ,
emrah_ Nickli arkadaş kutu firewall cozumleri sorununuzu halleder demiş , bencede doğru .
Anlayamadığım bir durum var , Bence kafanızda bir şeyler düşünüyorsunuz tam açıklamıyorsunuz . Sayğılarımla...

Forum istatistikleri

Konular
128,307
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri