dokumanlari arsivleme konusunda SIKINTI cekiyorum

yakupakgul

Üye
Selam arkadaslar;

www.kontrolkalemi.com a uye oldugumdan beridir elimde birbirinden guzel ELEKTRIK-ELEKTRONIK dokumanlari olustu.

Dokumanlarin boyutu 1.48Gbyte boyutuna ulasti!

Simdi bu dokumanlari arsivleme konusunda SIKINTI cekiyorum. PC`mde aradigim dokumani bulamiyorum
( cok karisik bir duzene sahip arsivim )

Tahmin ediyorum ki sizlerinde elinde ELEKTRIK dokumanlari ile dolu bi arsiv var.

Ogrenmek istedigim ise; Bilgisayarda bu arsivi nasil bicimlendirdiginiz!

Konuyu biraz daha acip soruma netlik kazandirayim.
Bilgisayarimda MESLEKI BILGILER diye bir klasor actim. Icerisinde ELEKTRIK – ELEKTRONIK – BILGISAYAR diye 3 klasor var.
Elektrik klasorunun altinda ise 1.48Gbyte boyutunda dokuman var. Sorunumda burada basliyor.

?????? à
ELEKTRIK --> ?????? à
?????? à
?????? à

MESLEKI_BILGILER ELEKTRONIK à

BILGISAYAR à

Klasorlere ayirmak istiyorum dokumanlarimi, Sizlerin kullanmis oldugu arsivleme formatini belirtirmisiniz?
Bilgisayarmdaki kaynaga enkisa zamanda ulasmak ve dokumanlarimin duzenli bulunmasini istiyorum.

Yorum ve onerilerinizi bekliyorum.

Gorusmek uzere…

Merhaba bence yakupakgul arkadaşımı tebrik ediyorum çünkü kimi insanlarımız başka siytelerde dolaşırken o bilgisiniz geliştirme peşinde teknolojiyi yakından takip ediyor ve güzel bir arşiv yapmak istiyor belkide o yaptığı arşivleri bir gün güzelce derleyip topluyup kontrolkalemi.coma koyar ve arşivleme geregi duymayan arkadaşlara yeni katılımcılarımıza güzel bir bilgi vermiş olur.

geleceginde başarılarının devamını diler arşivini toplu bi şekilde bu siteye koymanı bekliyorum.

Arkadaşlar...

Ne yazıkkı dokuman arsıvı cogumuzun ortak sıkıntısı.Döküman arşivlemekten ziyade bu dökümanları okumak ve kafamızın bir köşesine kaydetmek daha önemli bence.

Ben bu tarz arşiv sıkıntım için ofis programında htm sayfası hazırlamayı tercih ediyorum herkeze öneririm.htm sayfası olarak bı ana saya hazırlayıp konu başlıklarını yazıyorum kopruleme ozellıgını kullanıp konu başlığına tıkladığımda ilgili sayfaya ulaşabiliyorum.

Kolay Gelsin
Saygılarımla...

elektriktek.

Evet elimdeki dokumanlari guzel bir sekilde arsivledigim zaman paylasima acacagim.
Rusya Moskovada elektrik teknikeri olarak calismaktayim, bu site ile bi raslanti sonucu tanistim ve sefim ile beraber gundelik olarak konusmalari takip ediyoruz. Hatta bu siteyi okadar begendik ki eleman ihtiyacimizi bu siteyi takip eden yenilikci arkadasladan secmeye karar verdik ve siteye ilan verdik.

Biz elimizden geleni yapmaya calisiyoruz. Guncel insanlarla ve meslegine sahip cikan kisilerin fikirlerine
saygi duyarak elestirilere acigiz.

Gorusmek uzere...

Konunun bütünlüğünü bozan tüm mesajlar silinmiştir.

Forum istatistikleri

Konular
128,270
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31
Geri