DHL kıllığı

fırçasız olanı başka bir yerde kullanmayacaksan benim için o süper olur suat abi.

Onu dağıttım ben malesef. Yenisini yapıyorum.

peki senin fırçalı motorda dimmerle ayar yaptıktan sonra güç kaybı oluyor mu devri düşürdüğün zaman?
bende var taşlama motoru fakat dimmerle güç kaybı yaşıyorum şuan spindle almaya gücüm yok abi belki daha sonra alırım

bu su soğutmalı spindle motorlara birde su pompası gerekmiyor mu?

Haliyle.

Recep dimmer ile güç kaybı oluyorsa da ben farketmedim.

530 wattlık bendeki abi normal masaüstünde kesiyorum mdf parçayı bayılıyor resmen

Motorun hızı kaç MDF keserken? Ben bir kez denedim MDF kesmeyi. Dimmer yoktu motorda. Hızı 33 bin civarındaydı. Çok hızlı olduğu için uç aşırı ısındı ve kömürle kaplandı. MDF keserken benim tahminimce 15 bin veya daha yavaş hızda ve 1 veya 2 bıçaklı uç kullanmak lazım.

Kullandığın motorun kömürü bitiyor olabilir mi? Bir kontrol et istersen.

Bahtsız bedevi olarak hiç ümitli değilim.
Ben çin'den sürekli bir şeyler alıyorum. Hep postayla geliyor, genelde 1-2 adet oluyor. Hatta geçenlerde 5 adet nema 17 step motor aldım. Şu ana kadar sorun çıkmadı. Ama tanıdığımın başına geldi adetli ürünlerde teslim etmeyip geri gönderiyorlar. Ürün 1$'lık bile olsa 50-100 tane olunca ticari diyorlar. Prosedürler dahilinde ithalatını yapın deyip geri gönderiyorlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri