DGUS/DWIN Display

cemalb

Üye
Merhabalar.
Daha önce Dwin/Dgus marka dokunmatik ekran kullananınız oldu mu? Çinde üretilen bir ürün. Türkiye'de bilinen bir marka değil. Haliyle türkçe bir kaynak yok. Ben ingilizce dökümanlardan anladığım kadarı ile bir seviyeye geldim. Ama bazı yerleri bilen birisine sormam gerek.

Merhabalar.
Daha önce Dwin/Dgus marka dokunmatik ekran kullananınız oldu mu? Çinde üretilen bir ürün. Türkiye'de bilinen bir marka değil. Haliyle türkçe bir kaynak yok. Ben ingilizce dökümanlardan anladığım kadarı ile bir seviyeye geldim. Ama bazı yerleri bilen birisine sormam gerek.
Merhaba özelden telefonunu bırak yarın haberleşelim

Konuyu açalı 6 ay 2 gün olmuş :) Açtığımı unutmuşum bile. Ekranı kullanmayı çözdüm çok şükür. Uzun zamandır kullanıyorum. Sağolasın yinede. ️

Merhabalar,

Şu aşağıdaki dokunmatik display hakkında bilginiz varmı acaba ?

Weintek MT506TV model bir ekran.

WEINTEK MT506T (2)-800x800.jpg

7f5eba2d7d5f430a5fe736d47bced5f0.jpg

s-l400.jpg

Merhaba özelden telefonunu bırak yarın haberleşelim
bu arada siz uzun zamandır kullamıyor musunuz? türkiyede temin edebildiğiniz bir yer var mı?
Merhabalar,

Şu aşağıdaki dokunmatik display hakkında bilginiz varmı acaba ?

Weintek MT506TV model bir ekran.

Ekli dosyayı görüntüle 65776
Ekli dosyayı görüntüle 65774
Ekli dosyayı görüntüle 65775
Ben ilk defa gördüm bu ekranı. ama ismini aratınca sitesi çıktı. Sitede çeşitli dökümantasyonlar ve yazılım mevcut. İşinizi görebilir. Siz bağlantı kurmada mı sorun yaşıyorsunuz?

Son düzenleme:
bu arada siz uzun zamandır kullamıyor musunuz? türkiyede temin edebildiğiniz bir yer var mı?

Ben ilk defa gördüm bu ekranı. ama ismini aratınca sitesi çıktı. Sitede çeşitli dökümantasyonlar ve yazılım mevcut. İşinizi görebilir. Siz bağlantı kurmada mı sorun yaşıyorsunuz?
Türkiye de var, temin ediyorum fiyat biraz yüksek nextion ekranlara göre..

Konuyu açalı 6 ay 2 gün olmuş :) Açtığımı unutmuşum bile. Ekranı kullanmayı çözdüm çok şükür. Uzun zamandır kullanıyorum. Sağolasın yinede. ️
Merhaba bu ekranla ilgilenmeye başladım.Ekranı kullanmaya devam ediyormsunuz. Kalitesi nasıl

Merhaba ;
DWİN ekranları satın alma ve teknik destek için bana ulaşabilirisniz .

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri