Devir ayarı

Herkese kolay gelsin elimde el taslama makinasi(sipral makinası) var 220volt ile calisiyor fakat ben bunun devir ayarli olacak sekilde kullanmak istiyorum nasil yapabilirim 500w gücünde 11.000 devir/dk hız kontrolü bende olucak

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bu olur dimi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    693.1 KB · Görüntüleme: 69
olur, yazılanlar doğruysa, sizin kullandığınız cihazın gücü 2000 wattı geçmiyordur, videodaki gibi kullanabilirsiniz..

ya hem bilgi edinmek hem de evdeki makinayi her iste kullanmak istedim mesela pastacila makinasi olarak kullanmak istedim ve mumkun oluyor denicem bakalim biligiler icin cok tsk ederim

Teknık olarak dev,r ayarı yaparsınıozda, işlev olarak olmıyaBİLİR. Taşlama diskinin üzerinde yazılı devirde dönmesi gerekir. Pasta cila fırçalarınında ha keza oldugunu düşünüyorum. Ayrıca, taşlama motoru kabzasında dimmer monteside zor olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri