Delta motor hızlanma sorunu

merhaba arkadaşlar pozisyon kontrol modun'da servo motor çalıştırıyorum fakat plc de frekans değerini yükseltsem'de düşürsem'de motor aynı hızda dönüyor benim yapmak istediğim plc den yazdığım frekans göre servo motoru minumum maximum hızlandırıp yavaşlatarak çalıştırmak istiyorum kullandığım malzemeler : dvp 14ss2T plc - asda b2 sürücü 0.75kw motor. nasıl yapacağım hakkında bilgi verirmisiniz

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Aynı işi ben de yaptım. Sürücü motor aynı, plc 28sv. Sorunsuz olarak çalıştırdım. Bağlantı ya da parametre ayarları hatalı olabilir mi?

muhtemelen sürücü parametreleri ile ilgili veya plc den gönderdiğim pals beslemeleri sürücüye aynı voltaj olmadığı için olabilir mi? sizden ricam sürücü ve plc bağlantısını nasıl yaptınız tarif edebilirmidiniz

Motor bağlantılarını ben asda-b2 manueline göre yapmıştım. Şu anda aklımda değil, bir yıl oldu yaklaşık.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri