Davlumbaz dugme tamiri

Degerli ustalarim, temizleyici sprey atma sonucu dugme kismi kisa devre yapip yesil kabloyu patlatmis, yesil kablo gozume kopmus gibi geldi ve demir kisima yeniden lehimledim, ancak tuslari yerine takinca malesef davlumbaz calismaya devam etti yani durmadi, hafif kivilcim ve duman cikardi. Ben bu tuslari nasil tamir ederim?

Ekli dosyalar

• DSC_2298.JPG
    DSC_2298.JPG
    224.5 KB · Görüntüleme: 58
  • DSC_2299.JPG
    DSC_2299.JPG
    216.2 KB · Görüntüleme: 55
  • DSC_2301.JPG
    DSC_2301.JPG
    161.9 KB · Görüntüleme: 59
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Geçmiş olsun son resim net değil maalesef, düğme grubunu il-ilçedeki ısıtma soğutma yedek parçacılarına sorun.

B
Geçmiş olsun son resim net değil maalesef, düğme grubunu il-ilçedeki ısıtma soğutma yedek parçacılarına sorun.
Sağol üstad, bulunduğum yerden dolayı bulmam imkansız yani tamir mecbur bakıcam bakalım. Cevap için teşekkürler.

PAnosunda sorun yaratmazsa normal basmalı anahtar monte edebilirsiniz sanırım elinizden geliyorsa.

PAnosunda sorun yaratmazsa normal basmalı anahtar monte edebilirsiniz sanırım elinizden geliyorsa.
Evet son çare olarak onu yapacam. Bunun gibi bişey buldum aynısı tek farkı kablolar bendeki 4 kablo bu 6 bakalım arayıp sorucam uyar mı diye yarın.

Ekli dosyalar

• images.jpeg
    images.jpeg
    8.3 KB · Görüntüleme: 18
Mümkünse son resmi net çekin.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya