Datakom Jeneratör kontrol cihazı Servis Zamanı Alarmını Silmek ?

Değerli ustalarım herkese selamun aleyküm...

Bana DKG309 - DKG307 - DKG105 - EAOM 210FD - DKG500 - DKG504 Gibi panellerin servis zamanı alarmını kaldırma konusunu anlatacak öğretecek Bir hayır sever usta arıyorum :D

Ayrıca AVR kart arızaları ve çalışma mantıkları hakkında da Bilgi lazım...

Bu Panellerin ayarlarını değişmek için hangi şifreleri girmemiz gerekiyor Diyelim ki DKG309 servis zamanı ledi yanmış gittik yağını filtrelerini vs değiştirdik fakat bu alarmı ortadan nasıl hangi şifreler ile kaldıracağız ?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Değerli ustalarım herkese selamun aleyküm...

Bana DKG309 - DKG307 - DKG105 - EAOM 210FD - DKG500 - DKG504 Gibi panellerin servis zamanı alarmını kaldırma konusunu anlatacak öğretecek Bir hayır sever usta arıyorum :D

Ayrıca AVR kart arızaları ve çalışma mantıkları hakkında da Bilgi lazım...

Bu Panellerin ayarlarını değişmek için hangi şifreleri girmemiz gerekiyor Diyelim ki DKG309 servis zamanı ledi yanmış gittik yağını filtrelerini vs değiştirdik fakat bu alarmı ortadan nasıl hangi şifreler ile kaldıracağız ?

Module baglan,service timer kismini disable et.

sağ sol yön tuşalarını 20 sn basılı tut resetlenır sılınır yada kokten çözüm yukarı aşagı yon tuşlarına bas giriş şifrsi ister şifre 9876 olur genelde orda kapata bılır yada saatti uzatabilirsiniz

Eaom 210 fd oparotör şifresi nedir
2111 olabilir master kay

Korna sus+lamba test butonlarına 5sn basılı tutun servis uyarısı sönecektir. Oparotör kay 1234 teknisyen kay 9876 dır panel arkasında program kilit kablosunu mutlaka sökün ayar yapmak için genelde bu marka için 23 numaradır menüye girmek için dışa bakan iki ok 1 sn basılı tutun sevgiler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar buradan küçücük bir teknik detay vermek istiyorum.

Panelin arkasındaki barkodlu etiketin son 4 hanesini mutlaka deneyin.

Paylaştığım dökümanın 29. sayfasının sonunda Bakım uyarısını silme konusundaki parametreleri vermiş

P191 parametresi bakım uyarısını silmek için kullanılıyormuş Jeneratör işi yaparken P191'in içini 2010 yaparak bakım uyarısını siliyorduk.

Eaom210FD nin TÜRKÇE manuel ini bayağı aramıştım internette bulamamıştım ve en son yetkili servisi yollamıştı ben de hazır konu açılmışken paylaşayım istedim...

Bir de geliştirilmiş versiyon adı altında bir döküman buldum bu parametrelere ben hiç denk gelmedim ama belki denk gelen olursa işine yarar
eaom-210_fd_tur_v06 geliştirilmiş.pdf olarak kaydettim.

Ekli dosyalar

• EAOM-210 FD2.EMSA TUR V01.pdf
    149 KB · Görüntüleme: 36
  • eaom-210_fd_tur_v06 geliştirilmiş.pdf
    234.9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye