Dalgic pompa baglantisi

Selam arkadaslar,
bendeki Türkiye'den getirdigim dalgic pompayi panoya bagladigimda "Bloke motor" diye gösteriyor.
tahminen Kapazitörü yanlis bagladim. Bu konuda bilgisi olan varmi? Kendim Almanya'da oldugum icin kime soracagim onuda bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• 20150511_103516.jpg
    20150511_103516.jpg
    420 KB · Görüntüleme: 30
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
motor etiketini ve genel görünüm resmini paylaşırsan belki yardımcı olabiliriz.
ama şunu söyleyebilirim sen detaylı acıklama yaparsan forumdaki arkadaşlar kesin yardımcı olan bulunur.

Pompa mili, sıkışmıs, bır ıhtımal susuz çalıştırdınız.Şöyle olabilir. Sız ılk çalıştırmayı yaptınız, sevıye kontrol rölesı ve uclarını baglamadınız, su sevıyesı düşdü, pompa yatakları susuzlukdan sıkışma/ kavrulma meyda geldı, pompoa sıkıitıgından termıs acdı, "bloke oldu"" ıkazı aldınız.
Pompa tek fazlımı, 3 fazlımıdır. Kapasıtör dıyorsunuz, bu durumda tek fazlı olması gerekir..

Forum istatistikleri

Konular
128,604
Kullanıcılar
450,606
Son üye
csancar

Yeni konular

Geri