Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

bu sorunu cozecek biri yokmuuuuu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
hic cevap veren yok sanirim istedigim sacma bir sey
bir daha yaziyorum 50 hz nin + - toleransi nedir

hic cevap veren yok sanirim istedigim sacma bir sey
bir daha yaziyorum 50 hz nin + - toleransi nedir
3 faz için 2.2kw 6A 4 kw için 10,2 A yaklaşık nominal akımlardır. A Değerini sınırları zorlayarak % 10 aşılabilir.
Risk alarak bu değerlere yaklaşabilirsin.

3 faz için 2.2kw 6A 4 kw için 10,2 A yaklaşık nominal akımlardır. A Değerini sınırları zorlayarak % 10 aşılabilir.
Risk alarak bu değerlere yaklaşabilirsin.

tesekur ederima rkadasim bunun risksiz degeri varmi

bizim 1700 metre uzunlugu 200 metre derinligi 20 ton su alacagız saatte ne kaç kw motor almalıyız

benim merak ettiğim konu motorun beynini sudan nasıl koruyorsunuz?Mil direkt motora bağlı ve su ile temas ederken nasıl oluyorda motorun beynine su gitmiyor?

benim merak ettiğim konu motorun beynini sudan nasıl koruyorsunuz?Mil direkt motora bağlı ve su ile temas ederken nasıl oluyorda motorun beynine su gitmiyor?

motoru sudan korumuyoruz.:) bilakis motoru su ile dolduruyoruz.
dalgıç motorları suyun içinde çalışacak şekilde dizan edilen özel motorlardır. onları susuz çalıştıramassın yanarlar.

Merhabalar, Yaklaşık 30 cm sudan 4m yükseklik, bu yükseklikte yatay 1m bir boruya su basacağım, boru üzerinde 1mm çapında yaklaşık 300 adet delik var, buna göre pompayı nasıl seçmeliyim.

Pompa seçinde, bu parametrelerimi nasıl formulize edebiliriz, yani yatayda 4m basmaya çalışırsam pompa değişimin nasıl olacaktır.

Ayenka Pomp Hm Programını kur ordan rahatlıkla hesaplayabilirsin. İstediğin değerleri değiştirerek sonuçları rahatlıkla görüp çıktı alabilirsin.

Sanırım sen damlama sulama yapacaksın. Programın damlama sulama bölümünüde rahatlıkla kullanabilirsin. Takıldığın yerde mesaj atarsan sana yardımcı oluruz.

Ayenka Pompa Hm Programı

Forum istatistikleri

Konular
128,388
Kullanıcılar
450,274
Son üye
darnv

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri