Dahua ip kamera poe Kablo renkleri

iromdas1

Üye
Selamın Aleyküm arkadaslar benim acil yardıma ihtiyacım var , kameranın kablosu zarar gördü bende kestim yeniden yapayım diye ama renkleri farklı çıktı nasıl baglamam gerekıyor içinden 6 kablo çıktı
56394

Arkadaşlar yardımcı olabilirsen çok sevaba girersiniz bir iki saate kadar çözmeliyim bu sorunu yoksa çok sorun olucak benim için

Son düzenleme:
Problem zaten o ucu yandı aynısını kullanma şansım yok yeni yapmalıyım kamera dahua firmayı aradım sordum onlarda bilmiyor

Hocam 2 tanesi 12volt enerji ucudur dört taneside data ucudur. Ama hangi renklerdir bende bilmiyorum. Kahverengi artı beyaz eksi olabilir.

Kamera kayıt cihazına takılan soketin uçlarını avometre ile elindeki uçları bip sesi ile ölç enazından hangi uç olduğunu tesbit edersin. Ölçtüğün her ucu kodlandır yaz karıştırmaman için.

Selamın Aleyküm arkadaslar benim acil yardıma ihtiyacım var , kameranın kablosu zarar gördü bende kestim yeniden yapayım diye ama renkleri farklı çıktı nasıl baglamam gerekıyor içinden 6 kablo çıktı
Ekli dosyayı görüntüle 56394
Arkadaşlar yardımcı olabilirsen çok sevaba girersiniz bir iki saate kadar çözmeliyim bu sorunu yoksa çok sorun olucak benim için
cihazın marka ve modelini rus sitelerinde arama yapın. adamlar böyle işlerde iyi gerçekten. ters mühendislik yapmadıkları cihaz yok gibi.

Dahua distirbitörü oldu çalıştığım firma bana modelini yazarsanız istanbuldan öğrenir dönüş yaparım

• Beğen
Tepkiler: huh
Ekli dosyayı görüntüle 56394
Kahverengi kahvebeyaz - Gri

Mavi- mavi beyaz -- Sarı

turuncu beyaz -- kahverengi

Turuncu - mor

yeşilbeyaz - mavi

Yeşil -- Turuncu

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye