düşük çamaşır makine kapağı

ibokozan

Üye
evimizde kullandığımız beko 2612c modelli çamaşır makinemizin kapağı sarkmış durumda ve kapatırken zorluk çıkarıyor.

resimde gördüğünüz gibi yuvaya değil alt tarafa çarpıyor. siz değerli ustalarımdan bu konuda yardım alabilirsem çok memnun olurum.

evimizde kullandığımız beko 2612c modelli çamaşır makinemizin kapağı sarkmış durumda ve kapatırken zorluk çıkarıyor.

resimde gördüğünüz gibi yuvaya değil alt tarafa çarpıyor. siz değerli ustalarımdan bu konuda yardım alabilirsem çok memnun olurum.

Kapak menteşe yuvası kırılmış .Ön kapak çerçevesini degiştirirseniz sorun çözülür.
Fiatı : 5-10 tldir

sorun burada değil mi? evet orda bir kırıklık mevcut ama sadece çerçeve. kapağı tutan menteşeden sarkmış, elimle kaldırınca menteşenin oradan esniyor ve tam seviyeye geliyor buraya yapacağım bir şey var mıdır_ ?

Çok küçük 2 plastik tırnak var onlar kırıldımı menteşe yerinde dengeli durmaz .
Zaten önemli bir mali degeride yok bu nedenle değiştirmeni tavsiye ederim .

sizin sayenizde servise gittiğim zaman çok daha bilgili oluyorum ve kendimi onlara tamamen teslim etmiyorum. yani derdimi daha iyi anlatabiliyorum. onun dışında yapabildiğim herşeyi kendim yapıyorum. bu tırnakları servisten istesem kendim yapabilirim değil mi? ve bu tırnaklar 2. resimde gösterilen menteşededir değil mi?

sizin sayenizde servise gittiğim zaman çok daha bilgili oluyorum ve kendimi onlara tamamen teslim etmiyorum. yani derdimi daha iyi anlatabiliyorum. onun dışında yapabildiğim herşeyi kendim yapıyorum. bu tırnakları servisten istesem kendim yapabilirim değil mi? ve bu tırnaklar 2. resimde gösterilen menteşededir değil mi?

Bu yetkili servisler çok çakal öyle her malzemeyi vermezler illa kendileri takacak. Onlar sadece elektrik süpürgesi toz torbası,filtresi, buzdolabı tutacağı gibi traştan malzemeleri verirler. Tavsiyem bu yedek parçaları temin eden dükkanlar var onları bulup ordan alman.

makinenin kapak kilidi kırılmıştı msn de servis ile konuşurken fiyata 10 lira dediler. gittim aldım 5 lira dediler. sonuçta 5 liraya aldım ve basit şekilde kendim taktım süper oldu çok daha beyaz duruyor ama olsun :D :D

Kapak menteşe yuvası kırılmış .Ön kapak çerçevesini degiştirirseniz sorun çözülür.
Fiatı : 5-10 tldir

2. resimde görülen menteşenin çalıştıgı yatagı sabitleyen tırnaklardır.
Camında monte edildigi ön çerçevenin sabit parçacıklarıdır .
Sizin almanız gereken parça camında monte edildigi ön kapak çerçevesidir.

Bu yetkili servisler çok çakal öyle her malzemeyi vermezler illa kendileri takacak. Onlar sadece elektrik süpürgesi toz torbası,filtresi, buzdolabı tutacağı gibi traştan malzemeleri verirler. Tavsiyem bu yedek parçaları temin eden dükkanlar var onları bulup ordan alman.

sevgili kardeşim...
mesajındaki bu cümle beni öylesine rahatsız ettiki...sana bir kaç cümle yazmak bana farz oldu...
yaşını başını cinsiyetini tahsilini bilmem ama bildiğim tek şey mesajından da görüldüğü üzere yeni yetişen nesilin olaylara, kişilere, hareketlere karşı ön yargılı olması ,anlamadan, bilmeden ,okumadan dinlemeden peşin hükme varmasıdır....
26 sene arcelik yetkili servisliği yapmış birisi olarak...sizin tanımladığınız o sıfata girmediğimi ama dışarıdan da böyle görüldüğümü bilmek sanırım oldukça acı verici....
daha 2000 lerin başına kadar dışarıya aksesuar haricinde birşey satılmayacak diye ültimatom veren üretici firmanın verdiği emir doğrultusunda hareket eden yetkili servisleri böyle bir tanımlandırmayı bence haketmiyorlar...türkiyenin en büyük beyaz eşya üreticisinin yetkili servisleri
şimdi nasıl ayakta durmayı başarıyorlar nasıl çarkı döndürmeye gayret gösteriyorlar kaç tenesinin altı haneli borçlarından kaçınızın haberi var?
yazınızdaki ve düşüncelerinizdeki bu terimi bir daha gözden gecirmeniz dileği ile
sevgiler
hakan

.

Size hangi isimle hitap etmem gerektigini bulamıyorum şimdi de makina 19 ismi ile çatal dilli mesajlar yolluyorsunuz insanları sevin ve güvenin .
Fitne,fesat karıştırmadan 100 mesaj şimdiye kadar atamadınız!
Her geri dönüşünüzde üyelere sataşıp bu siteden atıldınız sonrasında farklı bir isim farklı bir kimlikle aramıza dalıyorsunuz .
Siz aramızda yokken hiç bir tartışma çıkmıyor veya fesatca fikirler üretilmiyor huzurluyuz.
Analizör
avcı kaplan
bigpasha
zonaflex buy naw
elf4161
Teknikadam 41
daha bir sürü hatırlayamadıgım kodla giriş yapıyorsunuz

SİTE KURALLARINA GÖRE HER ÜYE TEK BİR İSİMLE KATILABİLİR.
(Tabii şeytani amaçları yoksa) .

YETER ARTIK BU SİTEDE PAYLASIM YAPMANIZI İSTEMİYORUZ...

Bazen elektrik mühendisi, bazen teknisyen, bazen mekanikçi ,bazen bilgisayarcı oluyorsunuz .
Yani sizde farkındasınız hiçbirşey olmadıgınızı bu satırlardan egonuzu tatminne çalışıyorsunuz .
Bir dahaki sefer olmayacak !Tüm dökümanları bizzat ben savcılıga teslim edecegim .
herkez hoş görüyle bile karşılasa Ben karşılayamayacagım ,iyi niyetimizi aşırı süistimal ettin.

SN HAKAN HIRCIN.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri