Corona günlüğüm.

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
Günlük tutmaya ve yaşadıklarımı yazmaya çalışacam. Dikkat edin kendinize arkadaşlar

Corona günlüğüm ( Suat aydın)
23.03.2021 saat 12:00 gibi test verdim. Soğuk algınlığı benzeri şikayetler. Boğazda yanma burun akıntısı vb.
23.03.2021 saat 22:00 testim pozitif çıktı. Evde annem eşim çocuğum karantinadayız. Salona alındım.
23.03.2021 saat 23:00 ilçe sağlıktan geldiler kapıya yapıştırmak için broşür bıraktılar ve ilaç bıraktılar.

24.03.2021 gece iyi geçti. Bi ara uyanıp bahçedeki bıldırcınlara kim bakacak derdine düştüm :)
Normal soğuk algınlığı gibi seyrediyor.
SAAT 9:00 = Sağlam bir kahvaltı yaptım ve ilçe sağlığın verdiği FAVİMOL haptan bir seferde 8 tane, kan sulandırıcı ( ne demekse) ECOPİRİN haptan 1 tane içtim.

Corona normal bir virüs değil arkadaşlar , korunmak için en dikkat edilecek husus el temizliği , ardından maske kullanımı...bu şekilde %98 koruma sağlayabilirsiniz...el temizliği hususunda sık sık ellerinizi temas ardından yıkamayı ihmal etmeyiniz...; ayrıca önemli bir uyarıda yapmak isterim ki tehlike nedir bilin...
Denizlide kumaş üreten bir firma üretilen tekstil ürünlerinin renk'lerini ultraviyole ışık altında yapıyor tabi bunu çalışan personel yapıyor, personel kontrollerini yapar iken kimi personelin eli ultraviyole ışığı yansıtıyor özellikle parmak uçlarındaki yarı saydam tırnak altındaki deri çok fazla yansıtıyor kimisinin elinde böyle olmuyor ve ışığı yansıtanların tamamı korona geçirmiş olanlar.... ne kadar basit bir anlatım değilmi ? peki bunun sonuçları nedir düşündünüzmü ? nasıl bir felaket kendisini ihbar etmiş yorum yapabiliyormusunuz? bunun üzerinde düşündükden sonra tüylerim diken diken oldu doğrusu ... hala aynı dikenlenmeyi yaşıyorum...Sonuçları gerçekten felaket gibi duruyor ve derhal sağlık bakanlığına cimerden uyarı bilgilendirme yazısı yazdım sonrasında uyarımı kayıt altına aldıklarını bildiren bir teşekkür yazısı yazdılar...
Kısaca sizleride bilgilendireyim arkadaşlar; corona geçiren insanların vücüdü ultraviyole ışığı yansıtıyor yani virüs bu işi yapan durumu vucutta ya kendisi yapıyor yada vücüda ürettiriyor bu işi yapan şeye sıvı halojen diyelim .
En büyük ultraviyole ışık kaynağı nedir ?
Güneş tabiki ; peki siz güneşden istifade edemezseniz vücüdunuz zayıf düşmezmi ? Güneşden gelen ultraviyole ışık vücut tarafından absorbe edilip vücudun ihtiyacı olan başta D vitamini üretilemezse ve bununla beraber aktif olacak hormonal denge olmazsa vücut kimyası bozulmazmı ? şunu iyi bilinizki D vitamini yeme içme ile vücütda olan , vücüta alınabilen bir vitamin değil, sadece güneş ışığı yani ultraviyole ışığın vücütda tepkimesi ile vücutda üretilebiliyor... yani corona sizin güneş den istifade etmenizi direk engelliyor... peki D vitamini olmazsa neler yaşayabilirsiniz? çok da uzun olmayan yaklaşık 10 15 sene içinde psikolojik rahatsızlıkların habercisi başta da şizofreni... başka ? vücut bağışıklık sistemi güneşden istifade edemediği için çok basit bir nezle virüsü bile sizi komaya sokacak kadar zayıf olacaksınız.... yani bu virüsü üreten şeytani akıl şeytana bile pabucunu ters giydirecek bir şeytanlık yapmışlar...
Daha 2 gün evvel endonezyada bir sonuç yayınlandı koronadan ölenlerin %90 ında D vitamini eksikliği çıkmış... bu d vitamini eksikliğinden öldükleri manasına gelmiyor ama ileride bağışıklık sisteminin zayıflığı onları ölüme muhakkak yaklaştıracaktı manasına geliyor.
Durum gerçekten ciddiye alınmalı , güneşli günlerde açık alanda güneşden istifade edecek şekilde bol bol dışarıda açık alanda durun ama mesafeli olun temasdan kaçınarak yapın tehlike geçene kadar...
Son olarak insan ırkına düşmanlık eden bu şer güçleri açık ve aleni olarak LANET liyorum ve muhakkak onlara bedel ödetecek şekilde işler ile uğraşcağımı ilan ediyorum.

@vecivicivokke, çok geçmiş olsun!

@ankis, bu bilginin kaynağı var mı? Çünkü kamu spotunda bile virüsün insanlarda dışarıdan görünmediği konusu işleniyor. Eğer uv ışıkta belli olursa mücadele etmek ve kontrol altına almak o kadar kolay olur.

@vecivicivokke, çok geçmiş olsun!

@ankis, bu bilginin kaynağı var mı? Çünkü kamu spotunda bile virüsün insanlarda dışarıdan görünmediği konusu işleniyor. Eğer uv ışıkta belli olursa mücadele etmek ve kontrol altına almak o kadar kolay olur.
Bilginin kaynağı derken neyi kast ettin ? denizlideki tekstil firması haberi bizim basınımızda çıkmış bir haber ve ultraviyole ışık altında corona geçirmiş olan ile geçirmemiş olanın ellerindeki durum video ile gösterildi izledim... endonezyadaki araştırma sonucuda yine haber oldu youtube da videosunu izledim... D vitamini konusu ise kardeşimden dolayı (şifofreni hastası ) kendi araştırmalarımın neticesi yani şizofreniyi ne tetikliyor vücuttaki kimya bozukluğu vs ...
Bakın D vitamini gerçekten de vücutta üretilemiyor bu tıpkı şöyle bir şey bildiğiniz demir dünya da oluşmuş bir metal değildir ve tek oluşum kaynağı güneştir , bir çok metalin oluşumu uzaydır , güneştir yada ölmüş güneşlerdir ve bunlar dünyaya asteroidler vasıtası ile indirilir. D vitaminide buna benziyor vücut üretemiyor ama güneş ışığı (ultraviyole ) vücutta bunun üretilmesini sağlıyor. vücut bu ışığı absorbe edemezse yani dünyaya demir ve benzeri metaller inmemiş olsa hiç bir teknolojik araç yapamazsınız yaşantınız taş devri yaşantısından ileri gitmez , vücuttaki benzeşimide D(emir ) vitamini olmaz yada eksik olursa vücudunuz bunun ve anahtarı olduğu hormanal kimyadan mahrum kalacak , zayıf bir bağışıklık sistemi olacak belkide hiç olmayacak... sonuç ? ölümün kıyısında dolaşan zayıf bir toplum ve şeytani aklın tahakkumu altında inleyen ülkeler , savaşacak askeriniz bile tetiğe basacak gücü bulamayacak... Kaldıki şer güçler 2025 -2028 e de plan yapmışlar yeni virüsün adı da SPARS en fazla etkileyeceği kesim kadın ve çocuklar.... en dikkat edilecek savunma el temizliği ve maske ... sakın ihmal etmeyin çünkü etkilenmemek, çok zor ... ihmale ,üşenmeye , bıkkınlığa gelmez... temizlik en can alıcı savunma hareketi. bunun yanında güneş ile etkileşimde olun yani açık hava , güneşli ortam sizi güçlü tutacak... zihninizi stresten koruyun , hoş görülü olmaya bakın yani kısacası insan olun....

Basında gündeme gelmiş de kimse ilgilenmemiş mi? Yoksa aşı satmak daha mı karlı bulunuyor?:rolleyes:

Mikrobu geçiren ve kanında antikor bulunanlar bu durumu teyit edebilirler mi?

Basında gündeme gelmiş de kimse ilgilenmemiş mi? Yoksa aşı satmak daha mı karlı bulunuyor?:rolleyes:
Belki de UV ışıkta göründüğü bilinirse insanlar kimde ne var anlarlar, aşıya ihtiyaç duyulmaz diye düşünmüş olabilirler. :D (!)

Bence uzun vadeli biz çözüm olarak görmemiş olabilirler.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri