control tech. sk invertör haberleştirmesi hakkında

xblackx

Üye
selamlar arkadaşlar

control tech. sk invertörle opc server arasında modbus protokolü üzerinden haberleştiriyorum.bu sürücüyü hangi paremetreleri üzerinden start-stop yaptırabilirim ? terminal bağlantıları olmadan yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bunu bildiğim kadarı ile sk ile yapmak biraz zor. sürücü seçimini sp den yana kullanmış olsaydın profibus protokolu ile hiç bi terminali kullanmadan dansöz gibi oynatabilirdin. ama bu konuda sana control techniques türkiye den (02164182420) duhan beyle konuşarak sorularına cevap alabilirsin.

Manuelin içinden parametrelerin modbus adresi mevcut. Sayfayı tam hatırlamıyorum, 68. sayfa olabilir. O değilse bile manueli biraz incele, içinde bulacaksın.

sk 1.1 kw buyukse yine profibus modülü takarak bilgi alışverişi yapabilirsin.

kardesım sk ılede ıstedıhnı yaparsın ayrıntılarını gonder bana yardımcı olayım

6.30 ılerı 6.31 gerı fakat dıjıtal atamalardan sıl once parametrelerı

Arkadaşlar çok Control tech unidrive sp1405 ve sp1406 modbus adreslerine ihtiyacım var Delta hmi ile sürücülerin akım devir görmem star stop yapmam frekansını değitirmem gerekiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri