Cofaso hakkında acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cofaso ile çizim yaparken, program aniden kenndi ekndine kapandı, programı tekrar açtığımda kendi çizmiş olduğum projelerim ve program yüklendiğinde örnek çizim dahi hepsi silinmiş vaziyette. Programda ki tüm projeler gitti ben ve çalışma arkadaşlarım ne yaptıysak çizdiğim projeleri kurtaramadık :(
yarışmada sunay demir isimli arkadaşımızda aynı sorunu yaşamış, bu sorun neden kaynaklanır? yardımcı olurmusunuz?

sn ertuğrul
belki fazla basit gelebilir ama işletim sistemindeki başlat menüsünden *.EXF *.XML yaparak arama yaptırmayı bir deneseniz belki faydası olur böyle bir durumu tecrübe etmedim ama mantık yürütmeye çalışıyorum

Sn: sanatkar ilginize teşekkürler

cofaso programı çizilen projeleri kendi içerisinde saklıyor(export edilenler hariç) ama nerde saklıyor belli değil, yani direk projeye ulaşamıyorum. ne olduysa programı açınca çizilmiş projelerden hiç biri yok

Cofaso ile çizim yaparken, program aniden kenndi ekndine kapandı, programı tekrar açtığımda kendi çizmiş olduğum projelerim ve program yüklendiğinde örnek çizim dahi hepsi silinmiş vaziyette. Programda ki tüm projeler gitti ben ve çalışma arkadaşlarım ne yaptıysak çizdiğim projeleri kurtaramadık :(
yarışmada sunay demir isimli arkadaşımızda aynı sorunu yaşamış, bu sorun neden kaynaklanır? yardımcı olurmusunuz?

Sayın ertugrul

Sistemin kapanma anında karşılamış olduğunuz herhangi bir hata mesajı çıktımı bu sonuca ulaşmak için önemlidir. Ayrıca cofaso çalışırken elektrik kesilmesiylemi bilgisayarınız kapandı. Söylemiş olduğunuz hata bununla alakalı gibi gözüküyor. Cofasoyu şuanda çalıştırdığınızda herhangi bir hata mesajı alıyormusunuz eğer alıyorsanız bana bildirin.

Cofaso oluşturulan projeleri Program files + Cofaso 6.1 + Mysql + data isimli klasörün içinde tutmaktadır bana bu klasörü mail olarak atabilriseniz daha detay yardımcı olabılırım size. Hata ile ilgili sonucu size burdan bildiririm.

[email protected]

Tesekkurler.

Sayın yetkililer.

15/04/2009 18:02 saatinde [email protected]
adresine hem kendi özel mailimden hemde iş mailimden gönderdiğim 2.proje yarışmasının cevabı olan projeyi ilettiğim halde değerlendirmeye alınmadı.Sebebini açıklamanızı rica ederim.

Mail adreslerimde gönderilmiş öğelerde kayıtları durmaktadır ben ispata hazırım.

Saygılarımla.

Ahmet Ekinci

Bilgisayarım kapanmadı, elektriklerde kesilmedi, çizim yaptıım esnada program kendiliğinden kapandı, programı tekrar açınca tüm projelerin silinmiş kayıp olduğunu gördüm, bir kaç arkadaşımla ne kadar uğraştıysak olmadı, başka bilgisayarda cofaso kurup , data isimli klasörü değiştirdik, yine aynı çizimler yok.

Sayın yetkililer.

15/04/2009 18:02 saatinde [email protected]
adresine hem kendi özel mailimden hemde iş mailimden gönderdiğim 2.proje yarışmasının cevabı olan projeyi ilettiğim halde değerlendirmeye alınmadı.Sebebini açıklamanızı rica ederim.

Mail adreslerimde gönderilmiş öğelerde kayıtları durmaktadır ben ispata hazırım.

Saygılarımla.

Ahmet Ekinci

sayın life_2834

yarışma kuralları gereği çizdiğiniz projeyi yarışma başlığına ekleyip, dosya şifresini mail adresiyle ulaştıracaktınız. siz yarışma başlığına projenizi eklememişsiniz. ayrıca forumda alakasız konulara aynı sıkıntınızı belirten mesajı üst üste yazmışsınız. herhengi bir sorununuz olursa bu sorunu tek bi mesajla belirtmeniz yeterli olacaktır.

Sayın volcanoos.

Yarışma açıklamalarında ne yazdığının farkındayım turgay beyle telefon görüşmemde oradaki yazan maile gönderebileceğimi söylemişti.Buna istinaden sayfaya dosya eklemeyi bilmediğim için mail attım.Bu sıkıntımı turgay beyede ilettim.
Mail atılırsa projeniz kabul edilmeyecekte demiyor hiç bi yerde.En azında projemi değerlendirmeye almadan kabul edebilirdiniz yada hiç bir yetkili takip etmiyormu maillerini konuya ekle mail atma diyebilirdi.
Söylediğiniz şeyi kabullenmek zor verilen emek bu kadar kolay hiçe sayılmamalıydı diye düşünüyorum.Bu davranışı artniyet olarak algılamayıp bir dahaki proje yarışmasında katılmayı düşünüyorum.

Saygılarımla

Sayın Yetkili.

Aşagıda MuraTh isimli yetkiliden gelen maili yazıyorum.
Biraz geç oldu fakat duyarlılığı için teşekkür ediyorum.
Ama yinede tekrar ediyorum 2 mail adresimdede gönderilmiş öğelerde kayıtlı bulunmaktadır bize ulaşmadı demek yanlış olur.
Birde arka arkaya alakasız yerlere sıkıntımı yazdım neden siz yöneticilere ulaşmak zor olduğu için.Mail de attım bir çok yöneticiye ama forum yetkililerini online bulmak zor.Yarışma bitti diye forumu kilitlemek ne demek bu nasıl bir anlayış bizim yaptıklarımı verilen cevabı sorgulamayın tartışmayın mı demek ben böyle algıladım.Halbuki cevabı meslektaşlarımızla tartışsak daha güzel olmazmıydı.

merhaba sayın ahmet EKİNCİ

yarışma ile ile ilgili mailiniz bize ulaşmadı
yarışmanın son günü gelen mailleri ve konuya eklenmiş dosyaları kontrol ettik
sizden bize gelen tek mail 20 nisan günü yarışmanın ne zaman açıklanacagı ile ilgili idi şimdi yolladıgınız maili görünce şaşırdım
ben konudaki mesajınızı gördüm sizden bir dosya gelmeyince katılmaktan vazgeçtiğinizi düşündüm
yaşanan aksaklıktan dolayı üzgünüm

iyi çalışmalar
murat yener

bu sorun neden benim açtığım konuda tartışılıyor ? sayın yönetici neden bu konuyu soru görüş şikayetler bölümüne taşımıyorsunuz ?
konu ile alakasız mesajlarınızın konuda çıkarılmasını rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri