cam da görüntü yok lutfen yardim

panamak

Üye
arkadaslar vista kullanıyorum formattan sonra web cami yukledıgımde web cami pc taniyo ama goruntu olmuyo karsılıklı cam acılgıdında tek cam actıgımda goruntu yok onun yerıne gri ekranvar.ayrica web camlarda fotograf cekmemize yarayan ozellıkte calısmıyo ıkı kez daha format attım ama gene olmuyo eskıden sorun yoktu sımdı neden olabılır sızce kurulumda falan hata yok camda calısıyo yardımlarınız ıcın tesekkur ederım sımdıden

Cam driver ları düzgün yüklediğinizden emin misiniz?

Arzu ederseniz bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp yardımcı olabilirim.

Cam driver ları düzgün yüklediğinizden emin misiniz?

Arzu ederseniz bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp yardımcı olabilirim.

cok tesekkur ederım ama zaten sorun arkadasımda o da pek anlamadıgı ıcın o ıs zor:D driveri dogru yukluyo bende yardimci oluyorum donanimi tanit yukle vs herseyi yapiyoruz ama olmuyo.bi oncekı seferde olmadıgında formatı yenılemıstım tekrardan format attıgımda olmustu ama sımdı olmuyo bu tam olarak neden olabılır?driver duzgun oldugundan eminim simdiden tesekkurler

microsoft bir gün doğru düzgün program üretse şaşırırdım. keza vista 3. yılına giriyor ama hala sorunlu hala sıkıntılı.sizin sorun bozuk driverden tutunda ekran kartı ayarlarına kadar herşeyden kaynaklanabilir.
denetim masasından aygıt yöneticisine göz atın yüklü olmayan ve kusurlu donanım parçalarını görebilirsiniz. ikaz işareti olanlar varmı ? ikaz işareti olanların driverlerini yüklemeniz gerekir.

eğer internet üzerinden video izlerkende aynı sorun oluyorsa. media player'in yüklü olmadığından kaynaklanıyordur.

kameranın hatalı kurulumundan da kaynaklanıyor olabilir. kurulum cd si içerisinde vista kurulumu ile kurulum yaptığınıza emin olun.
kolay gelsin.

tesekkurler dostum onerılerını denıcem vistada o kadar sorun varkı ama xp kuruncada ne gariptir internet baglantısı olmuyo cildiricigim valla:D

bilgisayarım--> özellikler-->aygıt yöneticisi--> bu bölümde sorunlu olan driverda ünlem işareti göreceksin cdyi tak ve sürücüyü güncelle de sorunu giderecektir birde webcam vistaya uyumlu olmaya bilir

service packleri yuklemeyi dene. benzer bir sorun bende de vardi service pack yukledim gecti. bi dene istersen

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri