C Dili İçin Kitap Önerisi

C öğrenmek istiyorum bana önerebileceğiniz bir kitap varmıdır?

youtube yi ac,kırk tane anlatan bulursun.Bu devirde kitaptan ögrenmemi kaldı:)

Genç kardeşim,hem görsel hemde duyarak ögrenme şekli daha mantıklıdır,iki duyu organınıza birden hitap eder.Bence sen kendini bu tabudan kurtar.
Ben C ögrenirken şöyle yaptım,önce youtube deki tüm anlatımları sırası ile hikaye dinler gibi dinledim,daha sonra yapılan uygulamayı ben kendimde uygulayarak denemeler yaptım.Zaman geçtikce bakmadan yapar olursun,daha sonra takıldıgın yerde açar bir daha bakarsın.
Kitaptan bir bilgiyi bulması daha zor,internete yazdıgın anda direk karşına çıkıyor.
Yinede tercih senin,yolun bahtın açık olsun.Kolay gelsin.

Genç kardeşim,hem görsel hemde duyarak ögrenme şekli daha mantıklıdır,iki duyu organınıza birden hitap eder.Bence sen kendini bu tabudan kurtar.
Ben C ögrenirken şöyle yaptım,önce youtube deki tüm anlatımları sırası ile hikaye dinler gibi dinledim,daha sonra yapılan uygulamayı ben kendimde uygulayarak denemeler yaptım.Zaman geçtikce bakmadan yapar olursun,daha sonra takıldıgın yerde açar bir daha bakarsın.
Kitaptan bir bilgiyi bulması daha zor,internete yazdıgın anda direk karşına çıkıyor.
Yinede tercih senin,yolun bahtın açık olsun.Kolay gelsin.
Teşekkürler hocam

Kitap değil de BT Akademi adlı portalı önerebilirim, çok kaliteli bir iş yapılmış ve tamamen ücretsiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri