Bulunamayan parametre

HVACR_EMRE

Üye
Ustalarım

Bir Vitrin dolaptaki carel marka dijitalin parametrelerini bir türlü bulamadım ve etiketi aşınmadan dolayı okuyamadım, yaptığım araştırma sonrası sadece 1 görsel bulabildim (o da Carelin kendi sitesinde) ama parametreleri ile alakalı birşey bulamadım.

Ekli dosyalar

• downloadfile.jpg
    downloadfile.jpg
    168.7 KB · Görüntüleme: 19
Yok usta bu birebir ekledigim resimdeki model bi thermostat set ayarlarina falan giremedim, ekledigim resimde set tusu yazmiyor zaten uzerinde set tusu olmasi gereken yere (ay simgesi) uzun sure basiyorum ECO yazisindan baska haraket yok çesitli yontem denedim 2 tusa baraber basma gibi banamisin demedi ya bu modellerin bambaska bir sifresi var yada arizali , işin ilginç yanı bu model bi termostatin birebir örneğine daha rastlayamadim carelin sitesinde buldum bi gorsel ekledim işte , carelin sitesinde de bu gorseli eklemisler coca cola ile ilgili bi yazi var termostat parametreleri yok ,senin yolladigin videodaki gibi modellerden çok var ve parametreleri de belli ama bu modeli çözemedim.

Yok usta bu birebir ekledigim resimdeki model bi thermostat set ayarlarina falan giremedim, ekledigim resimde set tusu yazmiyor zaten uzerinde set tusu olmasi gereken yere (ay simgesi) uzun sure basiyorum ECO yazisindan baska haraket yok çesitli yontem denedim 2 tusa baraber basma gibi banamisin demedi ya bu modellerin bambaska bir sifresi var yada arizali , işin ilginç yanı bu model bi termostatin birebir örneğine daha rastlayamadim carelin sitesinde buldum bi gorsel ekledim işte , carelin sitesinde de bu gorseli eklemisler coca cola ile ilgili bi yazi var termostat parametreleri yok ,senin yolladigin videodaki gibi modellerden çok var ve parametreleri de belli ama bu modeli çözemedim.

Dostum,

Parametrelere nasıl girileceği, hangi parametre ne işe yarıyor döküman ektedir.

umarım faydalı olur.

Ekli dosyalar

• +050004215.pdf
    658.8 KB · Görüntüleme: 24
Dostum,

Parametrelere nasıl girileceği, hangi parametre ne işe yarıyor döküman ektedir.

umarım faydalı olur.
Dökümana gore parametre giriş için buzzer mute tuşuna 5 sn basili tutmak sonra şifreyi girmek gerekiyormuş kaydetip çikmak içinde day/night tuşuna 3 sn basili tutulmasi lazimmiş.

çok sağol ustam.

Dökümana gore parametre giriş için buzzer mute tuşuna 5 sn basili tutmak sonra şifreyi girmek gerekiyormuş kaydetip çikmak içinde day/night tuşuna 3 sn basili tutulmasi lazimmiş.

çok sağol ustam.

Evet üstteki butona tek olarak 5 saniye basılı tutulacak.

Iki yada daha fazla butona degil.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri