Bulaşık makinesi karta giren sokete kontrol kalemi soktum. Şalter attı. :D

Yok hocam riske girmiyorum söylenenler kulağıma küpe bana bir ders olarak algılıyorum. O yüzden en kısa sürede servisi çağıracağım. :)

Yok hocam riske girmiyorum söylenenler kulağıma küpe bana bir ders olarak algılıyorum. O yüzden en kısa sürede servisi çağıracağım. :)
Bu kadar beyefendiliğe çantayı alıp benim gelesim geldi bakmaya.
Normalde önce abuk subuk bir Türkçe ile arizanizi anlatmaya çalışıp, ondan sonra çok para isteyen tamirciye ve ondan sonra da forum ahalisine atarlardan atar begenmeniz lazımdı.

Valla ustalar çok para isteselerde hakkıdır. Ben ustaların yaptığı tamiratları para ile değer biçilmesine karşıyım. Para ile bir karşılığı yok. Örneğin ben, içim hiç rahat değil bulaşık makinesi rahmetli oldu. Evdeki konforum huzurum kaçtı. Yapılacak tamiratla ruh sağlığımda yerine gelecek. Sadece alet cihaz olarak olaya bakmamak lazım. Ustalar siz sadece elektronik eşya tamir etmiyorsunuz. Bunu bilesiniz.

Forum yönetiminden ricam bu arkadaş tekrar bir sorunu ile foruma geldiğinde forumda çakarlı lambalar falan yansın. Bütün üyeler acil durum ikazı ile foruma çağrılsın. Empatiye boğulduk resmen mübarek cuma günü.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri