Bu sürücüyü kullananınız varmı?

• Konbuyu başlatan Ens9888
  • Başlangıç tarihi

Ens9888

Üye
Arkadaşlar bu gün hurdacıda rasladım bu sürücüye alayım belki çalışıyor dedim aldım, getirdim eve bağladım çalışıyor cihaz, ama ne hikmetse internette tek bir bilgi bulamadım bunun hakkında ne bağlantı şeması nede programlama klavuzu hibirşey yok. Ben bunla bir spindle motor sürmek istiyorum ilerki zamanlarda orta boyutta bir cnc router projemiz var onda kullanmayı düşünüyoruz. Bu cihazı kullanan veya bilgi sahibi olan varsa aydınlatabilirmi bizi. Ekli dosyayı görüntüle 72284 20210303_230342.jpg

ramoss

Üye
Arkadaşlar bu gün hurdacıda rasladım bu sürücüye alayım belki çalışıyor dedim aldım, getirdim eve bağladım çalışıyor cihaz, ama ne hikmetse internette tek bir bilgi bulamadım bunun hakkında ne bağlantı şeması nede programlama klavuzu hibirşey yok. Ben bunla bir spindle motor sürmek istiyorum ilerki zamanlarda orta boyutta bir cnc router projemiz var onda kullanmayı düşünüyoruz. Bu cihazı kullanan veya bilgi sahibi olan varsa aydınlatabilirmi bizi. Ekli dosyayı görüntüle 72284 Ekli dosyayı görüntüle 72285
Maalesef hocam !

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
115,617
Kullanıcılar
422,383
Son üye
mustafaceli

Yeni konular