Bu Led lamba kaç voltta çalısıyor

Ardq

Üye
24v dc/ac mi yoksa 220 mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240221_220356_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20240221_220356_WhatsApp.jpg
    82.6 KB · Görüntüleme: 31
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
İçinde aşağıdaki lambaya benzer (BA9s duylu) led bir lamba mevcutmuş. Lambası daha önce değiştirilmediyse @paskomya ustanın dediği gibi 230V AC ile çalışır. Lambanın değişip değişmediğine dair bilgi sahibi değilseniz kapağı söküp lambanın üzerinde voltaj değeri yazıyor mu diye kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:
İçinde aşağıdaki lambaya benzer (BA9s duylu) led bir lamba mevcutmuş. Lambası daha önce değiştirilmediyse @paskomya ustanın dediği gibi 230V AC ile çalışır. Lambanın değişip değişmediğine dair bilgi sahibi değilseniz kapağı söküp lambanın üzerinde voltaj değeri yazıyor mu diye kontrol edebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 105824
Ayrıca kendine ait bir lambası varsa niye güç değeri belirtilmiş anlamadım. Türkler içine başka birşey sokuşturur diye düşündüler herhalde.

Ayrıca kendine ait bir lambası varsa niye güç değeri belirtilmiş anlamadım. Türkler içine başka birşey sokuşturur diye düşündüler herhalde.
Daha yüksek güçlü lamba takılırsa ısınıp plastiğe zarar verir diye düşünülmüş olabilir. Vatandaş oraya BA9s duylu 12V 5W normal ampülde takabilir.

Üreticinin sitesini inceleyince lambası dahil olmayan modellerinde olduğunu farkettim. Muhtemelen bu ürünün içinde bahsettiğin gibi ayrıca bir lambası yok.​

Forum istatistikleri

Konular
128,206
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri