Bu üye gerçekten 12 yaşında mı?

:)ben bunu çozeceğım :)) mhmmdlkts yarın elektronik malzeme aldığın yer olan başak elektroniğe git oradakı orta yaşlı satış elemanının adını oğren buradan yaz buradakı arkadaşlar durustluğunden şuphe etmesınler en mantıklısı bu işim yoğun olmazsa tanışmak ısterdım:)

aslında yanlış yapıyoruz bu delıkanlıya bir konu açmıştı kızdım firça attım yaşim 12 deyınce duşundum genç bu işe meraklı neden kızayımkı yaşim 12 deyınce hoşuma gıttı yardımcı olmakta ısterım 12 yaşinda piril piril bu işe bu yaşta başlaması gerçekten çok guzel çok işler başarır farzedelım bızı işlettı neyın sahıbı olacak dunya kuçuk yarın karşılaşilabılırde işletıyorsa bana bışey yapamaz kendını kuçultur ama oyle bırı değıl delıkanlı eskışehirdse yaşiyor oyle değilmı mhmmdlkts sakın yazılanlara darılma sen en ıyısını yapıyorsun

bence daha 12 den yeni gün almıştır...
12 yaşında olduğunda bundan daha fazlasını yapacaktır kesinlikle...

bill gates kaç yaşında ne konumdaymış bi bakın bakalım... elin gavuru yapacak da benim Türk kardeşim neden yapamasın ve neden daha zeki olmasın...

Muhammed Ali kardeşim inşallah bu gözler sana nazar etmez :)

hemen yanında sayılır zaten orda çook elektronikçi var biliyosunuzdur zaten

yorumunuzu görmemişim teşekürler (erhanvarol)

:)sor bakalım tanıyormuymuş ikincisi senın malzeme aldığın kutlunun arkasındakı kuçuk bır dukkan var orasımı karşisında uçgüç var:)

erman elektroniğe sormuştum bir kere sizi tanımıyorlarımş... :) heheh

:)ben eskişehirden malzeme almamkı mecbur kalmadıkça erman elektroniğin varlığından haberım yok desem doğru olur onların dukkanlarındakı malzemeden fazla malzeme bende var:) malzeme alıncada mesela pic alacağım 100 adetten az almam erman elektronikte toplasan 50 adet pic olmaz:))

erman elektroniğe sormuştum bir kere sizi tanımıyorlarımş... :) heheh

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,044
Son üye
limaseramik

Yeni konular

Geri