Bu üye gerçekten 12 yaşında mı?

karaapak

Profesyonel Üye
Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var mhmmdlkts isimli üye gerçekten 12 yaşında mı bunu nereden anlayabiliriz?
Bu sorunun kaynağı arkadaşımızın bence bu yaşın üstünde bir ilgi-alaka-heves-bilgi ile sorular sorması ve konular açması ben cevap yazarken tereddütte kalıyorum acaba ilgi gösterelim diye amatör bir arkadaş bu yöntemi mi kullanıyor diyorum yada şizofren miyim ben :) Yada sanane kardeşim yazacaksan yaz cevabını mı dersiniz bana?
Dahada önemlisi eğer arkadaşımız gerçekten 12 yaşındaysa açtığı konular ve yazdığı mesajlarla bakılıp öğrenme hevesi ve hızı gözönüne alındığında gelecekte çok iyi bir elektronikçi olabileceği için en titiz çabalarımızla desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Sizinde görüşlerinizi bekliyorum.

Şunu Belirtmek isterim ki adım Muhammed Ali Aktaş adımın ünlü harflerini çıkarıldığında mhmmdlkts harfleri kalıyor bunun için kulanıcı adım bu şekilde evet 12 yaşındayım istersem bunu kanıtlayabilirim fakat bunu yapmayacağım...
sizin 24 yaşınızda olduğunuz ne malum ben buna inanmak zorunda değilim fakat bu sizin hayatınıza karışmak olur...
biliyorum saat 2 hangi çocuk bu saatde pc başında olur dimi....ister inanın ister inanmayın fakat şu an pcde bu http://www.kpsec.freeuk.com/images/4017.gif için Google Görsel Sonuçları sitesindeki entegreye bakıp kendi entegremi kurcalıyordum hatta yaklaşık 1 saat önce forumda 4017entegresinin nasıl çalışacağı hakkında bir konu açmıştım.... bugün elektronikçiye gideceğim günlerdir gitmek bu anı bekliyordum.vujnrfujnskvfınrıusvndbeujnc.... her neyse hiç paragrafların sonunu bağlayamam inşalah anlatabilmişimdir

:)merhaba eskışehirdesın yukarda yazılanları yanlış anlama muhammed 12 yaşındakı bırının yapacağı işlerın çok uzerındesın onun için eleştırıldın ben ınanıyorum senın 12 yaşında olduğuna tebrık ederım 12 yaşındakı çocuklar dıyeyım :)alınma ya sokakta haylazlık peşinde yada top peşinde:)
Şunu Belirtmek isterim ki adım Muhammed Ali Aktaş adımın ünlü harflerini çıkarıldığında mhmmdlkts harfleri kalıyor bunun için kulanıcı adım bu şekilde evet 12 yaşındayım istersem bunu kanıtlayabilirim fakat bunu yapmayacağım...
sizin 24 yaşınızda olduğunuz ne malum ben buna inanmak zorunda değilim fakat bu sizin hayatınıza karışmak olur...
biliyorum saat 2 hangi çocuk bu saatde pc başında olur dimi....ister inanın ister inanmayın fakat şu an pcde bu http://www.kpsec.freeuk.com/images/4017.gif için Google Görsel Sonuçları sitesindeki entegreye bakıp kendi entegremi kurcalıyordum hatta yaklaşık 1 saat önce forumda 4017entegresinin nasıl çalışacağı hakkında bir konu açmıştım.... bugün elektronikçiye gideceğim günlerdir gitmek bu anı bekliyordum.vujnrfujnskvfınrıusvndbeujnc.... her neyse hiç paragrafların sonunu bağlayamam inşalah anlatabilmişimdir

Açıkçası kurduğunuz cümleler ve mantık gelişiminiz bana da 12 yaşından büyük olduğunuz izlenimi veriyor.

Gerçek olabilir.

Fakat şüpheleniyor insan bazen. Mesela şu iş ilanları kısmındaki asılsız bazı ilanlar gibi. :)

Açıkçası kurduğunuz cümleler ve mantık gelişiminiz bana da 12 yaşından büyük olduğunuz izlenimi veriyor.

tam anlamıyla katılıyorum ne konuşmada nede bilgide ülkenin en hızlı çocuğuda olsa bu kadar yol kat edemez burada birbirine nazı geçen arkadaşlar ufak defek espiriler yapar şakalaşır o kadarda olur. lakin bu olay bence bir matrak

@mhmmdlkts, geceler dahil 12 mi? :)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri