BOSCH WFG 1660 20 dk sonra kapanıyor ??

MURON70

Üye
Merhaba saygı değer arkadaşlar başlıktada belirttim gibi bosch wfg 1660 model çamaşır makinam dünden beridir proğramı başlatınca 20 dk sonra kapanıyor bütün ışıklar vs. gidiyor tekrar başlatmak istedimde başlamıyor hiçbir işlem kabul etmiyor bi 15 dk geçtikten sonra tekrar kendine geliyor ısıtmasında çalışmasında hiçbir sıkıntı yoktu neden kaynaklanabilir acaba hocalarım.

elektronik kart arızalı tamir edilebilir yada sıfırını alabilirsin.

elektronik kart arızalı tamir edilebilir yada sıfırını alabilirsin.
hocam ben sinopta ikamet etmekteyim burdaki ustalar tamir olmaz yenisini almak lazım diyolar yenisinin fiyatına baktım nette 120 tl peki kartta ne gibi bir problem olabilir proğramsal bişey mi yoksa bi kısmı yanmış falanmıdır ??

hocam ben sinopta ikamet etmekteyim burdaki ustalar tamir olmaz yenisini almak lazım diyolar yenisinin fiyatına baktım nette 120 tl peki kartta ne gibi bir problem olabilir proğramsal bişey mi yoksa bi kısmı yanmış falanmıdır ??

kartın alt-üst yakın çekim resmini çekip koyarmısın.

hocam bugun kartı bi elektronikçiye getirdim baktı lehimlerini falan yeniledi ama arızalı bi kısım bulamadı fotoğraf makinam yok o yüzden resim çeksem net çıkmaz hocam başka nelere bakmamız gerekli acaba dediğim gibi 20 dk çalışıp bütün ışıklar sönüyor bi 15 dk bekledimiz zaman kendi kendine başlıyor gene heralde soğuyunca başlıyo.

kardeş foto olmadan yorum yapamam
bir yerde fotosunu çekip resmi buraya koyman gerekiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,025
Son üye
sedef12

Yeni konular

Geri