Bos powerbank kutusu gumrukten gecermi

Yarin indirimde oldugu icin 5 tane bos powerbank kutusu alacagim gumrukten gecermi icerisinde kutunun kendisi ve usb karti var egerki gecmezse parami nasil iade alirim takipli kargo ile alacagim

hayırlı olsun, beş tane takılmaz her halde. bu modellerde her pilin uçlarını siz lehimliyeceksiniz biliyorsunuzdur zaten.
bir kaç tane olunca avantajlı oluyor, ben n11 den sekizl pillik almıştım, kargoyla 35tl, eminönündeymiş yeri

Ben bir kaç sefer aldım, sorunsuz geldi...

Bir seferde 5 tane almayın. 2+2+1 yada 3+2 şeklinde alın.Gümrük memuru sayıyı fazla görüp ticaret yapıyor diyebilir.

Ayrıca tavsiyem aşağıdaki üründür.Pil lehim derdi yada pil öldü derdi yok. Tak çıkar.

https://tr.aliexpress.com/item/8x18...160.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.363d2e0ernFw2Q

Edit: Ürünün gelme süresi 2 hafta ile 2 ay arasındadır.Bu biraz seçtiğiniz posta ve üreticinin ürünü postaya verdiğinde kalkacak ilk gemiye yetişmesine bağlı.

Kargo büyüklükle doğru yada ters orantılı değil.Bazı kargolar uçak ile geliyor ve 2 haftada elinizde olur.Bazen ise aynı ebatta kargı gemi ile gelir 2 ayı bulur.

Ama genel itibarı ile teslim 3-5 hafta arasındadır.

Kargo bugun geldi 35 gun oldu yani ama takip yonunde sıkıntı oldu takipte hala sevk edilmeye hazir deniliyordu takipli kargo olmasina ragmen ama sonucta geldi 5 tane saglam guzel calisiyor hepsine pillerini taktim

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri