Bobin Teli Çapı (vantilatör restore ediyorum)

Muhtemelen bobinlerin bağlantısını yanlış yapıyor olabilirsin.Ekteki şemaya göre bağlayın

Ekli dosyalar

• IMG_0948.pdf
    954.2 KB · Görüntüleme: 23
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Muhtemelen bobinlerin bağlantısını yanlış yapıyor olabilirsin.Ekteki şemaya göre bağlayın

teşekkürler deneyeyim. Bu şemada tüm sarımlar aynı yönde mi olmalı yoksa benim yaptığım gibi saat yönü- saat yönü tersi ..... şeklindemi

tşk

Son düzenleme:
Selam
statora yerleştirdiğiniz 4 adet bobin gurubunun her birinden ikişer adet uç çıkıyor.Bunları şemaya göre bağlayın.

Selam
statora yerleştirdiğiniz 4 adet bobin gurubunun her birinden ikişer adet uç çıkıyor.Bunları şemaya göre bağlayın.

76464_072037_210000000.png

internetten bunu bulmuştum sizin çiziminiz ile benzer ancak bu bağlantı ile çalışmamıştı.

Sizin mesajınızdan sonra ssat yönü tersi olan yastıkları 180 derece çevirip tam ters pozisyonda yerleştirdim ve gönderdiğiniz şemaya göre bağlayınca ısınmadan çalştı.

yani tüm sarımlar saat yönü olacak ve uçlar bu şekilde bağlanacak.

Yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim Saygılarımla Bülent

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri